Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشکل در اجرای آنلاین bf bc2
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
من اپدیت 2/5 گیگی را دان کردم درست اکسترکت نمیشه 7 تا فایل را اکسترکت نمی کنه و اپدیتر هم به صورت خود کار کار نمیکنه
فایا ایناس: پچ های 59-60-77-80-95 اگه کسی اینا را داشت برام آپ کنه ممنون میشم
یه لطفی کنید زود درست شه داره جمعم میپره
عزیزم اینا رو باید در تایپیک رفع مشکلات بازی ها مطرح کنی نه یه تایپیک جدا بزنیConfused86:Confused24:Confused24:Confused24:
امان از این کاربرا!!!Confused25:
شرمنده اما من گشتم تاپیک مربوط به مشکل این بازی رو جای دیگه پیدا نکردم.[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

من آپدیت2 گیگی رو دانلود کردم همه چیز اوکی بود بازی هم کردم،اما دیشب آنتی پیروسم زد پاک کرد یکی از فایلای بازی رو هرکار کردم اجرا نشد دیگه.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
امروز پاک کردم بازیو دوباره نصب کنم باز آنتی ویروس خنگم زد و ایندفه فایل BFBC2Updater.exe که توی آپدیتا بودو پاک کرد[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
کسی اون فایلو داره واسم آپ کنه؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
حجمش همش 1 مگابایته،از نت دو سه تا دانلود کردم اما همش آنلاین آپدیت میخواست[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
بابا من دانلود کردم استخراج نمیشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img]یعنی نصبی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]بعدشم ارور میده بعدشم میگه زرشک از اول نصب کن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نه بابا خدایی واسه من کار میکرد خیلیم خوب بود،لول3 شده بودم تازه[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
این فایله رو نداری؟
BFBC2Updater.exe
صبر کن نصب کنم فکر کنم بود.عوض بگو من چی کار کنم بعده این که بازی رو نصب کردم از اول توضیح بده
باشه،آموزش کاملش اینجا هست اما فقط واسه اینکه خیالت جمع باشه :
اول بازیو نصب کن اما کرکش نکن،فقط بذار نصب شه تموم شه
بعدش اون آپدیت 2 گیگا بایتیو که دانلود کردیو استخراج کن  و فایل BFBC2Updater.exe رو run as adminstrator کن و بذار آپدیت شه
بعدش هم برو تو این سایت و یه اکانت بساز،کرک بازیو هم که توی آموزش لینکشو گذاشتن کپی کن و برو توی بازی لاگین کن و server browser رو بزن و برو تو هرکدوم که جا داش بازی کن،همین
http://www.mediafire.com/?r7pa33dqam5992q
بیا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(04-04-2013, 11:05 PM)'AMIR-GAMER' نوشته است: [ -> ]http://www.mediafire.com/?r7pa33dqam5992q
بیا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

مرسی امیر جون،پسوردش چیه؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2