Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سورپرایز جدید در فروم گیمفا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
سلام بر تمامی گیمفایی های عزیزم
اینجانب مهدی طاهری با نام کاربری MEHDI ETZIO

خیلی خوشحالم از اینکه در سایت بزرگ وصدالبته دوست داشتنی گیمفا به مدت یکسال وخورده ای بودم و با دوستانی عزیز از جمله مدیران محترم سایت آقای دانیال نوروزی وکسری نراقی عزیز و نویسندگان
حرفه ای ومحترم سایت وهمچنین کاربران گرامی ودوست داشتنی گیمفا افتخار آشنایی رو داشتم.
شاید چند روزی باشه که برخی از دوستان عزیزم اطلاع داشته باشند اما عده ای هستند که مطلع نیستند وبنده تصمیم گرفتم تا با این خبر همه ی عزیزان سایت گیمفا رو مطلع کنم.
این خبر مربوط به یک بخش جدید در فروم هست که تا حالا نمونه ی آن دراین سایت دیده نشده ویک بخش جدید وبه اصطلاح یک ایده نو از بنده بود ،به امید خدا طی چند روز آینده این بخش مربوط به کارهای گرافیستی بنده از جمله بنر،پوسترودر بخش های مختلف، یک بخش جدید در بخش تصاویر ودر سایت محبوب گیمفا خواهد بود.
واین بخش به امید خدا درسایت مورد استقبال قرار بگیره به احتمال زیاد آموزش بخش کارهای گرافیستی را خواهم گذاشت.Confused74:

……………………………COMING SOON NEW WORK…………………………..
[تصویر:  94502250314255413542.jpg]
امیدوارم که جالب باشه Confused62:
موفق باشی Confused74:
موفق باشیConfused74:
بخش بسیار جالبی خواهد بودConfused74:
اموزشو حتما بذار چون منم میخوام یاد بگیرم
(02-05-2013, 05:22 PM)arash12 نوشته است: [ -> ]امیدوارم که جالب باشه Confused62:
موفق باشی Confused74:

ممنونم آرش عزیزم طی چند روز آینده رونمایی خواهد شدConfused74:Confused29:
آفرین خیلی خوبه
منم عاشق کارهای گرافیکی هستم ولی خوب تا حالا زیاد دنبالش نرفتم. شاید این ایده ی شما بهانه ای شد تا منم این راه رو در پیش بگیرم
Be Quiet . . . Mehdi Is ComingConfused53:

چه شود . . . فقط با آموزش خیلی خیلی موافقم مهدی Confused62:
خواهش میکنم امیدوارم هیجان زده شده باشید امیدوارم از این بخش هیجان انگیز خوشتون بیادConfused74:
عالیه مهدی حتما منتظرش هستم.Confused66:
امیدوارم موفق باشیConfused24:
(02-05-2013, 05:39 PM)akb 48 نوشته است: [ -> ]
Be Quiet . . . Mehdi Is ComingConfused53:

چه شود . . . فقط با آموزش خیلی خیلی موافقم مهدی Confused62:
امیر عزیز اگه استقبال بشه حتما چرا که نه ممنونمConfused29:Confused74:
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5