Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: افزایش تعداد درخواست ها برای عرضه نسخه pc عنوان GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
هواداران عنوان GTA V و به ویژه هواداران نسخه PC بی صبرانه منتظر تایید شدن این بازی برای PC هستند . مدت هاست که هوداران این سری از بازی ها با مراجعه به سایت petition دادخواستی را ارائه کردنند که در آن تقاضای خود برای عرضه نسخه PC را فریاد می زدند. حال تعداد این تقاضا ها به 150,000 عدد رسیده است.

[تصویر:  e7455_untitled.bmp]

شرکت Rockstar هموراه نسخه PC سری GTA را با تاخیر منتشر کرده که برای این کار هم دلایل خاص خود را دارند. این شرکت حتی نسخه PC عنوان Red Dead: Redemption را هرگز منتشر نکرد . حال با توجه به این سابقه هواداران این تقاضا نامه را ایجاد و خواسته خود را عنوان کرده اند.

حال با توجه به این تقاضا نامه که تعداد زیادی نیز آن را امضا کرده حتما شرکت سازنده به آن توجه می کند همچنین انتشار نسخه PC این عنوان سود خوبی را برای این شرکت به ارمغان خواهد آورد و می تواند نظر PC باز ها را نسبت به این شرکت عوض کند.

عنوان GTA V در تاریخ 17 September برای Xbox360وps3 عرضه خواهد شد. البته این عنوان قرار بود زود تر عرضه شود ولی به دلایلی تاخیر خورد و به این تاریخ موکول شد.

منبع: http://gamingbolt.com/gta-5-pc-version-s...e-petition
یعنی اگه منتشر نشه من اسممو عوض می کنم!!
100 % منتشر میشه Confused83:
اگه منتشر نکنه خریت عمرش را کرده راکستار چون:
1- از یه پول هنگفت و زیاد گذشته
2- خودش را منفورتر از همیشه نزد PC باز ها کرده
منتشر میشه ...وایستید تا بشه Confused25:میشهConfused25:
انجین این بازی منو کشته ...چقدر هوش مصنوعی تازه اینم هست که تو این بازی هوش مصنوعی پیشرفت بیشتری هم داشته Confused43:
ممنان
سر RDR که اینکارو نکرد متاسفانه
گرچه پورت PC بازی GTA IV خیلی قوی نبود ولی خب PCبازا رو بد تو کف می ذاره
اگه واسه پی سی نیاد به درد جرز دیوارهم نمیخورهConfused66:
خدا کنه برای PC بیاد اگه نیاد داداش اتزیو وکریتوس وسم رو خبر میکنم راک استار رو روی سرش خراب میکنیمConfused25:
خیلی نامرده اگه نده ولی میزنهConfused43: