Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: پیش فروش نسخه ی بتا Slender: The Arrival شروع شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Slender-The-Arrival.jpg]

Slender ، عنوانی که مدتی قبل با وجود گرافیک پایینی که داشت توانست با ارائه ی گیم پلی و موزیکی رعب آمیز، احساس ترس را به خوبی به بازیباز القا کند.حال Parsec Productions و Blue Isle Studios تصمیم گرفته اند با ایجاد همکاری متقابل نسخه ای بروزتر و با گرافیک بهتر با عنوان Slender: The Arrival بسازند.

هم اکنون نیز ناشران لیستی از پیش فروش نسخه ی بتای Slender: The Arrival در سراسر جهان ارائه داده اند که در ادامه ی مطلب می توانید جزئیات و قیمت ها را مشاهده نمایید.

[تصویر:  trans.gif]

1 - پیش فروش با تخفیف ویژه | £3.27 و شامل : دانلود یک نسخه ی کپی از بازی ، دسترسی به نسخه ی بتا

2 - خرید از خرده فروشی ها | £6.54 و شمال : خرید بتای بازی

3 - خرید موسیقی متن | £9.81 و شامل : دانلود یک نسخه ی کپی از بازی ، دسترسی به نسخه ی بتا، دانلود موسیقی های متن بازی در روز انتشار بازی

4 - نسخه ی مخصوص | £16.34 و شامل : همه ی خصوصیات ذکر شده در بالا ، دانلود نقاشی های با وضوح بالا از خود بازی

5 - نسخه ی تولید کننده | £39.22 و شامل : همه ی خصوصیات دکر شده در بالا ، نام شما در لیست credits قرار خواهد گرفت

هنوز هیچ تاریخ مشخصی برای عرضه ی نسخه ی بتا مشخص نشده است.

Source
ممنون برای خبر ببین خداوکیلی چقدر برای خریدار بازی ارزش قائل میشن و چه تیلیغاتی برای بازیشون میکنن اونوقت ما را نگاه کن
حامد...جا داره که بگم: نه خسته Confused25:
من فقط ار این بازی یک نسخه موبایلیشو بازی کردم که ترسناک نبود Confused43:فقط چند تا برگه پیدا می کردی و تموم بعضی وقتا هم یک یارویی می اومد که ازش دور می شدی دیگه کاری نداشتConfused43:
وای پسر این بازی عالی و البته بسیار ترسناک هستش.
به شدت منتظر این نسخه هم هستم
سپاس برای خبر Confused29:
ممنون Confused74:
همه شرکت ها معمولا نسخه ی بتا رو رایگان میدن بیرون حالا این چرا می خواد بفروشه!!!؟؟
(02-11-2013, 04:51 PM)mohammad13 نوشته است: [ -> ]ممنون Confused74:
همه شرکت ها معمولا نسخه ی بتا رو رایگان میدن بیرون حالا این چرا می خواد بفروشه!!!؟؟
بتا رو نمی فروشه اگه پیش خرید کنی بتا رو هم بهت می دن .به نوعی می خوان فرششون یه مقدار بیشتر بشه (یا تضمین بشهConfused60:) Confused24:Confused43:
قرار بود بیاد این روزا پس چرا نیومده هنوز کسی خبر نداره ؟