Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تصاویری از Resident Evil Revelations که نشان دهنده ی پیشرفت بازی است
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

Ն♡√e

همون طور که اطلاع دارین چندی پیش شرکت کپکام بازی Resident Evil: Revelations برای 3DS 

منتشر کرد و قول داد که برای بقیه پلتفرم ها هم منتشر کند . کپکام به قولش عمل خواهد کرد و این

بازی به روز شده برای Xbox 360, PS3, Wii U و PC  منتشر خواهد شد

با دیدن این تصاویر میشه نتیجه گرفت که کپکام در بروز رسانی بازی موفق بوده است .

اما درمورد وجود ترس از یاد رفته این سری در این عنوان تصمیم گیری زود است و باید تا تاریخ انتشار بازی منتظر بود .

این عنوان در 21 می در دسترس خواهد بود .

چند تصویر از این بازی

[تصویر:  thumb_image_resident_evil_revelations-21...1_0001.jpg] [تصویر:  thumb_image_resident_evil_revelations-21...1_0003.jpg] [تصویر:  thumb_image_resident_evil_revelations-21...1_0012.jpg] [تصویر:  thumb_image_resident_evil_revelations-21...1_0006.jpg]

[تصویر:  thumb_image_resident_evil_revelations-21...1_0004.jpg] [تصویر:  thumb_image_resident_evil_revelations-21...1_0014.jpg] [تصویر:  thumb_image_resident_evil_revelations-21...1_0011.jpg] [تصویر:  thumb_image_resident_evil_revelations-21...1_0008.jpg]

برای دیدن تصاویر بیشتر به منبع مراجعه کنید .
http://gamersyde.com/news_resident_evil_...87_en.html

[تصویر:  news_resident_evil_revelations_new_screens-13787.jpg]
این ها رودیده بودم قبلا ولی امیدوارم یک اویل اصلی وترسناک باشه[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
خداکنه ترسناک باشه..
امیدوارم قشنگ و ترسناک باشه.
صد در صد ترسناکه من تظمین میکنم چون نسخه 3DS رو بازی کردم..