Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سازنده Army of Two: The Devil’s Cartel می خواهد بهترین co-op را داشته باشد.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  16-300x85.jpg]
Army of Two: The Devil’s Cartel همانند نسخه های قبلی خود  دارای قابلیت co-op می باشد و می خواهد بهتر از نسخه های قبلی و بهترین بازی در این حالت باشد چون بازی های زیادی از Greg Rizzer  دارای قابلیت انلاین و چند نفره هستند.انها می خواهند بهترین co-op را  داشته باشند  نیاز دارند که یک همچنین بازی ای را با این حالت بسازند.در صحبت هایی که نماینده vg 24 7 با rizzer داشته است او گفته ما روی بخش co-op بازی تمرکزبیشتری کرده ایم و داریم ان را به بهترین شکل می سازیم.او می گوید:
نقل‌قول: چیز هایی که ما اموختیم و انجام دادیم برای اولین بار بود.و ما فکر می کنیم داریم موفق می شویم و بسیار خرسندیم.
ما روی بخش مولتی پلیر نیز کار کردیم و ما روی ان هم متمرکز شدیم و برایش ایده هایی جالب و زیبایی  داریم.اما تنوع برای ما مهم است و داشتن قابلیت co-op بازی ما را تکمیل می کند.
rizzer می گوید:
نقل‌قول: ” بازی های زیادی مولتی پلیر دارند و ما نیاز داریم  بهتر عمل کنیم و بالا تر قرار بگیریم.”
Army of Two: The Devil’s Cartel در ۲۸ مارچ برای xbox  ۳۶۰, ps3 عرضه می شود.
منبع
منبع رو هم اضافه کنین.
(02-24-2013, 04:57 PM)'mohammad13' نوشته است: [ -> ]منبع رو هم اضافه کنین.

اضافه شد
تاgears هست این بازی راه به جایی نداره
(02-24-2013, 06:27 PM)'مهدی ادیتوره' نوشته است: [ -> ]http://bazi4u.com/%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-army-of-two-the-devils-cartel-%D9%85%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-co-op-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D8%B4/

ک
پی هست از بازی فر یو اینهمه ترجمه می کنیم. بعد ...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اینم خودم ترجمه کردم بابا الان بنویسم سلام میگی کپی کردی آره من کپی کردم ولی از توی دیکشنریم کپی کردم
انتظار ندارم ازم عصرخواهی کنی یا ... ولی حد اقل یه پ.خ بده.
یکی هست که ما رو همیشه نگاه می کنه.
[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]الان اینم بسته میشه.
کپی ممنوع هست.
بسته شد.