Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تصویر منتشر شده از نسخه جدید call of duty جعلی می باشد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
در طی چند روز گذشته تصویری از نسخه جدید سری call of duty منتشر شد که هواداران این سری از بازی ها و گیمر ها را بسیار خوشحال کرد.

[تصویر:  1361793058891.bmp]

اما اکنون مشخص شده که این تصویرجعلی می باشد و توسط یکی از هواداران این نسخه ساخته و منتشر شده است در زیر این عکس تاریخ 11-11-2013 نمایش داده شده و چون این سری از بازی ها در این تاریخ عرضه میشده بسیاری این تصویر را واقعی بشمار آورده اند ولی هم اکنون مشخص شده این تصویر و تاریخ کاملا فیک می باشد.

همچنین در تصویر نام استودیو Neversoft نوشته شده این استودیو از زیر مجموعه های شرکت Activision می باشد.  این استودیو در حال ساخت نسخه جدید call of duty نیست و در حال ساخت بازی جدیدی برای Activision  است.

اما آنچه که مشخص است این شرکت در حال ساخت نسخه جدید call of duty  می باشد.

[تصویر:  1361793060252.bmp]

منبع: http://gamingbolt.com/call-of-duty-2013-...plete-fake

Ն♡√e

اول این که تصاویر مشکل داره .
بعدشم این عکس توسط یکی از کاربران ساخته  شده
یه چی می گن آخر شاید راست باشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چه قدر موقع دیدن این تصویر خوشحال شدم...
(02-25-2013, 03:55 PM)'bahare' نوشته است: [ -> ]اول این که تصاویر مشکل داره .
بعدشم این عکس توسط یکی از کاربران ساخته  شده

تصاویر مشکلی ندارن
دوما اونی که این عکس را میزاره بیکار که نیست یکی از هواداران دو آتیشه بازی هست حتما و گرنه نمیومد یه همچین عکسی را به خودش زحمت بده درست کنه بعدش منتشر کنه
تصاویر اصلاح شدن
عجب بیکارهایی پسدا میشن ها! بعد از Fallout 4 که اونقدر خوشحال شدم و فیک از آب در اومد اینم دومیش! البته از CoD خوشم نمی یاد ولی چون Neversoft می سازه گفتم شاید متفاوت باشه!
چی فکر میکردیم چی شد![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
باو! ولی حداقل اینو میدونیم که کالاف دیوتی MW4 داره ساخته میشه دیگه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اینو دیگه همه میدونن[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]