Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Watch Dogs بر GTA V غلبه می کنند
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
باید منتظر ماند و دید
عمرا whatch dogs بتونه بر GTA Vغلبه کنه.
از نظر من که نباید زیادی watch dogs رو جدی بگیریم یوبی سافته دیگه یهو دیدی بهمون ضدحال زد پس بهتره که جدیش نگیریم چون اگه شاهکار شد که متعجب و شگفت زده میشیم و با شور میریم بازیش میکنیم(اینطوری حالش بیشتره) اگرم خوب نشد که ما امیدی بهش نداشتیم و حرص نمی خوریم.
هر دو شون خوبن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]اما فک کنم watch dogs بهتر بشه[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
بازی WD بازی بهتری از GTA میشه نمایش هایی که گذاشته حرف نداره
فناوری و نوآوری بیشتری داره
یک جوررایی طبیعی تره
ولی متسفانه امروزه بازیباز همه به دنبال اسم هستند مثل بازی Alines که یک مدت پرفروش ترین بازی شده بود
صد درصد WD از GTA قشنگتره و مطمینم که نمرات بهتری میگیره ولی اسم بازی GTA اسم خیلی گنده ای توی صنعت بازی هست و همینم مطمینم که GTA فروش بیشتری داره
GTA بعد اینکه تو San Andreas انقلاب به پا کرد، کلا این IP به مرز نابودی رفت..اونقدر به جزئیات (منظورمو می دونین دیگه) اهمیت داد که محوریت های اصلی بازی رو کلا بی خیال شد..از جمله تکراری شدن مراحل که تیرخلاص یک بازی OW است! و عدم انگیزه ناشی از داستان برای اتمام بازی!
مطمئنا Watch Dogs یه تلنگر محکمی برای راکستار و GTA خواهد بود!
gta هیچی نیست در برابر Watvh Dogs  شما برید دوتا تریلر ببینید همین نظر من را پیدا میکنید
اون همه خبر این شد ترجمش باید خبر را کامل ترجمه کنید نه اینکه خلاصه نویسی کنید
بسته شد
صفحه‌ها: 1 2