Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: . شایعه : تصاویر همراه با اطلاعاتی از Assassin's Creed بعدی منتشر شد .
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
مدتی پیش اطلاعاتی از نسخه ی بعدی Assassin's Creed منتشر شد که به شرح زیر می باشد :
-
 نسخه ی بعدی از این سری Assassin's Creed IV: Black Flag نام دارد و نام قهرمان اصلی بازی Edward Kenway می باشد که او پدربزرگ Haytham Kenway هست و گفته می شود داستان این نسخه قبل از Assassin's Creed 3 خواهد بود که شما در نقش یک دزد دریایی قرار خواهید گرفت و همچنین گفته می شود که بازی در جزایر کارائیب ,  جامائیکا , کوبا و باهاما اتفاق می افتد و بازی برای نسل بعدی کنسول ها منتشر خواهد شد.
-
تصاویر منتشر شده :
-
گویا این تصویر از شخصیت Edward Kenway شصیت اصلی می باشد.
[تصویر:  24970229223105687359.jpg]
-
[تصویر:  18286300434412581530.jpg]
-
[تصویر:  16968994374912315724.jpg]
-
منبع
.

از اسمش هم معلومه Black flag یعنی پرچم سیاه یعنی پرچم دزدان دریایی
دیگه دارن شورش را در میارن آخه موضوع قحطی بود که رفتید سراغ دزدان دریایی ولی با این حال امیدوارم بازی خوبی باشه.
ممنون برای خبر و تصاویر
این اساسینس کرید 3 همش تو کشتی بود!!
این نسخه اولش که همش تو شهر روم بود!!!
انقد حرص خوردم که پولمو به خاطر اساسینس حروم کردم
(02-27-2013, 05:53 PM)'dark' نوشته است: [ -> ]این اساسینس کرید 3 همش تو کشتی بود!!
این نسخه اولش که همش تو شهر روم بود!!!
انقد حرص خوردم که پولمو به خاطر اساسینس حروم کردم
این نظر شخصی شماست
بعدشم کسی که مجبورتون نکرده بود برید بخرید[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
تازه اساسینس تا الان عال بوده و هیچ مشکلی نداشته حالا شما چه جوری برداشت میکنین دیگه نمیدونم[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
من که با سری آساسین حال کردم به جز آخری داستانش خیلی مزرخ بود اون شور حال قدیمم نداشت ولی گیم پلیش خوب بود ببینم این چی میشه
به نظر من موضوع جالبی رو انتخاب نکردن.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اساسین کرید که تو دریا بود یعنی دو باره می خوان ببرنش تو دریا با این که مراحل دریایی جذاب بودند ولی موضوعو تکراری مبکنن
اساسین حرف نداره هر چقدر هم تکراری بشه بازی طرفدار داره