Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: GTA V برای نسل بعد منتشر می شود
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

Ն♡√e

در مصاحبه ای که  Gamertag Radio  با اقای  Michael Patcher  داشت  سوالی شد که ایا  GTA 5  برای نسل بعد منتشر می شود 

در پاسخ گفتند  GTA 5 قطعا   برای نسل بعدی منتشر می شود  و برای  PS4  و  نسل بعدی مایکروسافت منتشر  خواهد شد 

[تصویر:  npreguxi2j8c40ugsiy.jpg]

وی در ادامه صحبت های خود اشاره کرد هر وقت  Rockstar  بازی به یاد ماندنی خود را عرضه کند این بازی تاریخ انتشاری هم

برای نسل بعد در نظر می گیرد  .  Patcher  اولین انالیزگر  صنعت بازی نیست که  تاریخ انتشار  GTA 5  را برای نسل بعد

می داند  چندی پیش  Cowen و کمپانی آنالیزگر  Doug Creutz   به همین مسئله اشاره کرده بودن که GTA 5 برای نسل

بعد منتشر می شود  که   Rockstar  نقشه هایی برای عرضه این بازی به نسل بعدی داشته باشد  و یک درسی به

بازی های نسل بعد دهد  Rockstar  در حال حاضر برای کنسول های ps3   و  xbox 360  را تایید کرده است

شاید نسخه ی pc  هم در دست ساخت باشد در این  خبر اشاره ای به تاییده ی برای pc نشده است

این بازی در 17 سپتامبر سال 2013  برای پلتفرم های  PS3  ، Xbox 360  و PS4 و xbox 720    منتشر خواهد  شد

وای پسر ایول فکر کن GTA نسل بعدی میشه! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
حالا خوبه واسه این نسل هم میاد چون ما که پول نسل بعدی رو تداریم [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
ایناهم رسما مسخرشو درآوردن
این rockstar هم فکر می کنه نوبرش رو اورده. اصلا عرضه نشه، مگه اهمیتی هم داره!
از همون اول هم معلوم بود و صحبت های هم شده بود و مدیرای راکستار از پاسخ دادن  به این موضوع طفره رفته بودن و احتمالش از همون اول هم بود که تایید کنن
17 سپتامبر حدودا به تاریخ شمسی کی میشه؟
(02-27-2013, 11:27 PM)'mohammad13' نوشته است: [ -> ]17 سپتامبر حدودا به تاریخ شمسی کی میشه؟
تقریبا آخرای شهریور ماه حدودا 27 یا 28 شهریور میشه.
(02-27-2013, 11:46 PM)'SCORPION' نوشته است: [ -> ]
(02-27-2013, 11:27 PM)'mohammad13' نوشته است: [ -> ]17 سپتامبر حدودا به تاریخ شمسی کی میشه؟
تقریبا آخرای شهریور ماه حدودا 27 یا 28 شهریور میشه.

ای کاش به مدرسه ها نمی خورد.امیدوارم تاخیری چیزی نخوره.
ممنون.
من دارم برنامه ریزی می کنم که موقع انتشارPS4سال اول انتشار یا دوم بخرم اونم اگه بیشتر ازیه میلیونو هشتصد نباشه وگرنه با این سیستمم باید رو مدیوم یا های بازی کنم
برای PC تایید نمیکنه به فکر نسل بعده
صفحه‌ها: 1 2