Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: God of War: Ascension گلد شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
  استودیو Santa Monica  تایید کرد که نسخه جدید از این سری با نام God of War: Ascension گلد شده است.این عنوان انحصاری PS3 می باشد.

Todd Pappy از استودیو Santa Monica تصویری را از عنوان God of War: Ascension  منتشر کرده که نشان می دهد این عنوان برای عرضه جهانی در حال آماده شدن است.

در زیر می توانید این تصویر را مشاهده کنید:

[تصویر:  i5528_godofwarascensiongoe.jpg]

منبع: http://www.gamepur.com/news/10508-god-wa...onica.html
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای....یکی یک آجر بیاره بزنم وسط فرق سرم ....معرکست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img](حالا شایعه نباشه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]) فقط می گم بهترین بازی دنیا همین بازیه و بس The last of us جلوش بوق میزنه .:لول:. درود بر تو [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

Ն♡√e

حالا اونایی ps3 ندارن چی کار کنن ؟
(02-27-2013, 11:26 PM)'arash12' نوشته است: [ -> ]وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای....یکی یک آجر بیاره بزنم وسط فرق سرم ....معرکست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img](حالا شایعه نباشه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]) فقط می گم بهترین بازی دنیا همین بازیه و بس The last of us جلوش بوق میزنه .:لول:. درود بر تو [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

حالا درسته که گیم پور اخبار شایعه زیاد منتشر میکنه ولی خوب این تصویر به این واضحی دیگه جای هیچ شایعه ای را نمیزاره

حال کردید هنوز  خبر رو سایت هم نرفته
(02-27-2013, 11:26 PM)'arash12' نوشته است: [ -> ]وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای....یکی یک آجر بیاره بزنم وسط فرق سرم ....معرکست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img](حالا شایعه نباشه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]) فقط می گم بهترین بازی دنیا همین بازیه و بس The last of us جلوش بوق میزنه .:لول:. درود بر تو [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

نقل‌قول: حالا درسته که گیم پور اخبار شایعه زیاد منتشر میکنه ولی خوب این تصویر به این واضحی دیگه جای هیچ شایعه ای را نمیزاره

من دقیقا از همون عکسه شک کردم بعد سایتشو دیدم شکم بیشتر شد [img]images/smi/s0 (83).gif[/img] رو سایت هم نرفته به خاطر اینه که گیم اسپات هنوز ننوشتش [img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]...درود خبرت عالی بود [img]images/smi/s0 (38).gif[/img] 
(02-27-2013, 11:37 PM)'arash12' نوشته است: [ -> ]

نقل‌قول: حالا درسته که گیم پور اخبار شایعه زیاد منتشر میکنه ولی خوب این تصویر به این واضحی دیگه جای هیچ شایعه ای را نمیزاره

من دقیقا از همون عکسه شک کردم بعد سایتشو دیدم شکم بیشتر شد [img]images/smi/s0 (83).gif[/img] رو سایت هم نرفته به خاطر اینه که گیم اسپات هنوز ننوشتش [img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]...درود خبرت عالی بود [img]images/smi/s0 (38).gif[/img] 

مطمئن باش شک نکن حتما گلد شده خبرش تا چند دقیقه دیگه میره رو سایت های دیگه نگران نباش فعلا امشب را با همین خبر صبح کن تا فردا که اطلاعات کامل تری منتشر بشه
آه ...
آخه چی میشد مولتی پلتفرم بود[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
خوش به حال PS3دارا[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
عالیه کریتوس منتظرتم راستی ارش جان مطمئن باش THE LAST OF US بهتریه[img]images/smi/s0 (29).gif[/img] راستی توی بازی های انحصاری PS3 جنگ ننداز[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(02-27-2013, 11:29 PM)'bahare' نوشته است: [ -> ]حالا اونایی ps3 ندارن چی کار کنن ؟
باید عین من بدبخت حسرت بخورن[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]