Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Real Racing 3 ریلیز شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

ERFAN KINOPIO

بعد از عرضه ی عنوان موفق NFS MW توسط Firemonkeys ،این استدیو (در استرالیا)اقدام به ساخت عنوان RR3 کرد.لازم به ذکر است که این استدیو در زیر سایه ی ناشر بزرگی به نام EA در ساخت این بازی نقش داشته و به جرات می تون گفت بهترین گیمپلی و گرافیک یک عنوان ریسینگ(موبایل) در آن ارائه شده.این عنوان از 46 car تشکیل شده.برای اولین بار است که در سری RR ،ما شاهد free-to-play هم بوده ایم.

http://www.gameinformer.com/games/real_r...l-racing-3
این عنوان در حال حاضر برای هر دو پلتفرم ذکر شده در دسترس می باشد و اگر دیوایس شما قادر به اجرای این عنوان است،از تجربه ی آن لذت ببرید.
[تصویر:  rr32.26extra.jpg][align=start][تصویر:  rr32.26610.jpg]
بازی کردمش ...یک آبم روش ....درود بر تو عرفان...بازیش عالیه ...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

ERFAN KINOPIO

(02-28-2013, 10:14 PM)'arash12' نوشته است: [ -> ]بازی کردمش ...یک آبم روش ....درود بر تو عرفان...بازیش عالیه ...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

چطور بود؟!
(02-28-2013, 10:14 PM)'arash12' نوشته است: [ -> ]بازی کردمش ...یک آبم روش ....درود بر تو عرفان...بازیش عالیه ...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

نقل‌قول: چطور بود؟!
عالی بود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] مثل نسخه ی قبلیش عالی بود ...صد برابر بهتر از اون NFS چرت بود (نسخه موبایلیش) NFS نا امید کننده بود [img]images/smi/s0 (48).gif[/img] 
یعنی واسه آندروید هم میاد؟؟
(02-28-2013, 11:11 PM)'Amir Fenix' نوشته است: [ -> ]یعنی واسه آندروید هم میاد؟؟

خوابی عزیزم ؟! من با اندروید بازی کردم همین دیشب فکر کنم بود گرفتمش [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]