Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: صنعت گیم نیازمند شخصیت های مونث است
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

Ն♡√e

David Cage   نویسنده و گارگردان  بازی Beyond: Two Souls   او دلیل انتخاب شحصیت مونث را  در بازی خودش این چنین بیان می کند

دنیای گیم باید دست خوش تغیراتی  در مورد جنسیت شخصیت ها در بازیهای امروزی قرار بگیرد  خوش بختانه این تغیرات در حال

انجام هست هر چند که سرعتش پایین هست  .    David Cage در  مصاحبه ای که با   MCV  داشته است می گوید  دلیل انتخاب من

از شخصیت   مونث پیش روی داستان بود  (  Ellen Page در " Beyond  )  و انتخاب من نبوده است جذابیت داستان تنها به دلیل شخصیت مونث بازی است

[تصویر:  11479623773578156324.jpg]

اگر شخصیت بازی را مذکر انتخاب می کردیم به موفقیت زیادی دست پیدا نمی کردیم   البته فکر میکنم که شخصیت های مونث , احساس و

عواطف مخاطب را بیشتر تحت تاثیر قرار میدهند  و این برای بازی ما بهتره چیزی که خیلی عجیبه کاگردان ها وداستان نویسان به این مسئله

توجهی نمی کنندبه سمت جنسیت مذکر می روند  یک شخصیت مونث هم می تواند قدرت افسانه ای داشته باشد   و خشونت زیادی  و بی حد اندازه

داشته باشد  .  صنعت گیم در حال پیشرفت باورنکردنی است . طوری که تا سال آینده دیگر نمی توانید یک بازی را با فیلم تشخیص دهید

این بازی  Beyond: Two Souls  توسط  David Cage  ساخت شده   امسال فقط برای  کنسول PS3  " راهی بازار خواهد شد .

http://www.gamenewshq.com/news/1202781
استاد دیوید [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]درود
تاریخ انتشار این بازی کی هستش