Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اطلاعات رسمی داغ و جدید از ASSASSIN'S CREED IV
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[تصویر:  aze1jogda0gursh1mje.jpg]
یوبیسافت به طور رسمی از این عنان رو نمایی کرد واطلاعات جدیدی از این بازی را منتشر کرد که نوید یک شاهکار را میدهد.
این بازی توسط چند استودیوی ساخته خواهد شد که در راس آن UBISOFT MONTERAL قرار دارد.
اطلاعات جدید را در زیر مشاهده کنید.
1. آزادی عمل در این عنوان بسیار زیاد است.
2. حوادث این بازی در سال 1715 میلادی در هند غربی رخ می دهد.
3.این بازی 50 محیط مختلف برای ماجراجویی دارد که شامل : جنگل ها/ خرابه ها/ غار ها و... همچنین گنج های پنهانی نیز در بین مراحل وجود دارد.
4. شما در این عنوان می توانید به شکار نهنگ بپردازید و غواسی و غارت کشتی ها.
5. شما برای کشتن هدفتان چندین راه برای انتخاب دارید و می توانید بهترین روش را انتخاب کنید.
6.شما در این نسخه با دزدان بد نامی مثل EDWARD و آموزش هایش و...
7.از جمله شهر های معرو فی کهشما در آن خواهید بود می توان به هاوانا و کینگستون نام برد.
8.قهرمان جدید این عنوان EDWARD KENVAY خواهد بود پدر هیتم کنوی او فردی از خود راضی وخود خواه است.
9.ادوارد در این عنوان کشتی با خدمه دارد که شما می توانید ان را ارتقا دهید.
10.شما در این عنوان در دریا های آزاد خواهید بود ومیتوانید از عرشه کشتی خو بالا رفته و یک دور بین برای دیدن نقاط دور دست است.
11.فیزیک وتغییر آب و هوا در جنگ های دریایی بسیار موثر است.
12. کلاس های مختلف کشتی وجود دارد که مهم ترین ان CHARGERS است که میتواند کشتی شما را به را حتی نابود کند.
13.هیچ گونه وقفه ای میان کشتی دریا و گرفتن کشتی های دیگر وجود ندارد.
14.در این بازی شما می توانید با توپ وتفنگ یا به صورت مخفی کاری کشتی های جنگ با کشتی های دیگر بپردازید
15. بخش هایی از بازی به دوره ی مدرن باز خواهد گشت و داستان دز موند را دنبال خواهد کرد.
16. بخش های چند نفره زیادی وجود خواهد داشت.
17.در این عنوان موج دریا و رعدوبرق وجود دارد.
18.تصاویر نشان داده اند که این بازی بر روی PC پردازش شده است.
19.یوبیسافت گفته است که در حال کار این بازی بر روی PS4 است و روی این پلتفرم بهتر از  بقیه ی پلتفرم ها است.
منبع:http://www.escapistmagazine.com/articles...-Caribbean

شما می توانید تصاویر بازی را در منبع مشاهده کنید.
تمامی تاپیک های خبری باید یک عکس از بازی داشته باشند.
عکسی از بازی اضافه کنین.
من به این بازی با توجه به دموهاش و توضیحات امیدوار شدم.
تصحیح شد با این توضیحات من خودم خیلی منتظرشم
چند روز نبودیم از دنیا عقب موندیم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ولی  اینکه گفته شده 8 استودیو در حال کار بر روی این بازی هستن من را خیلی امیدوار کرده مثل اینکه یوبی میخواد  یکجوری کمبود های را که تو این 2-3 نسخه آخر داشته را جبران کنه
بازی در شرق هند جریان داره اون وقت شهر های مهمش هاوانا و کینگستونه؟ این که برا آمریکای لاتینه!
اگه یکم اطلاعات تاریخی داشته باشی اون موقع به آمریکای جنوبی میگفتن هند غربی
(03-04-2013, 09:05 PM)'Expellite' نوشته است: [ -> ]بازی در شرق هند جریان داره اون وقت شهر های مهمش هاوانا و کینگستونه؟ این که برا آمریکای لاتینه!

شاید منظورش هند غربی بوده به حوزه دریای کارائیب میگفتن  ولی شرق هند که همون هند را میگفتن و کمپانی هند شرقی هم که معروفه همه میدونن مال هند بوده احتمالا تو ترجمه اشتباه شده  چون تو سایت گفته غرب هند اونجا هم بازم اشتباره کردن باید بگن هند غربی
درستش کردم
به نظر شما این بازی بهتر از نسخه های قبلی میشه؟
به نظر من آره
صفحه‌ها: 1 2