Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: آموزش تصویری آنلاین >>sniper elite nazi zombie army<<
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  8xibbeaoabcwmdj1xxz.jpg]
.:آموزش بصورت تصویری:.
تمام توضیحات در فیلم موجود می باشد
1-دانلود فیلم آموزشی بازی
2-دانلود Green Luma 2.6.2
3-دانلود کرک آنلاین بازی
 [تصویر:  673xowtzciz55nzza94.jpg] نحوه ی جوین شدن به سرور ما :1-دانلود نرم افزار تیم اسپیکclient را انتحاب کنید
2-این لینک را باز کنید و نرم افزار تیم اسپیک را انتخاب کنید.
3-شما وارد سرور ما شدید ، با دوستان جدید خود آشنا شوید و بازی کنید.
آموزش توسط میلاد میدانشاهی
Milad Meidanshahi
به دوستانی که آنلاین بازی میکنن توصیه میکنم این بازی رو از دست ندن ، حرف نداره ...
راستی آموزش آنلاین بازی کردن Tomb Raider جدید هم اومده که شاید خودم تو فروم قرار دادم .
سلام من یه مشکلی دارم  وقتی به دوستم تو استیم invate میدم و اون جوین میشه مینویسه this game is no longer alvalbe لطفا کمک کنید[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

Ct Os

(10-10-2013, 11:27 AM)'hambo' نوشته است: [ -> ]سلام من یه مشکلی دارم  وقتی به دوستم تو استیم invate میدم و اون جوین میشه مینویسه this game is no longer alvalbe لطفا کمک کنید[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

باور کنید تاپیک بری 7و8 ماه پیشه 
تاپیک های قدیمی رو زنده نکنید
2013/03/07 19:36

(10-10-2013, 11:39 AM)'arian esmaili' نوشته است: [ -> ]
(10-10-2013, 11:27 AM)'hambo' نوشته است: [ -> ]سلام من یه مشکلی دارم  وقتی به دوستم تو استیم invate میدم و اون جوین میشه مینویسه this game is no longer alvalbe لطفا کمک کنید[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

باور کنید تاپیک بری 7و8 ماه پیشه 
تاپیک های قدیمی رو زنده نکنید
2013/03/07 19:36

با سلام به شما دوست عزیز شما می توانید با پیوستن به سرور تیم اسپیک ما از پشتیبانی تمامی بازی های جدید بهره مند شوید برای پیوستن به ما این صفحه را بخوانید: چگونه به سرور تیم اسپیک تیم جامعه ایرانیان جوین شویم؟