Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نقد بازی سری بازیهای just cause
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
امروز می خواهیم بازی سبک open world یعنی سری بازیهای just cause را نقد کنیم.

آشنایی با بازی

بازی just cause یک بازی سبک open world است که شرکت avalanch studios سازنده آن می باشد.
درست است که این بازی چنین سبکی دارد و در این سبک رقبای قویتری هم وجود دارند اما این بازی هم
حرفهایی برای گفتن دارد.

این بازی طرفدارانی هم برای خود دارد که نشان دهنده خوب بودن بازی است و من که این بازی را تحسین می کنم
چون این بازی یک بازیی است که در آن وسایل نقلیه هایی وجود داردکه  در بازیهای دیگر در این سبک کمتر به چشم می خورد
 در این بازی بیشتر از وسایل نقلیه های جنگی استفاده شده تا معمولی و سازنده بازی بیشتر روی وسایل نقلیه های جنگی
کار کرده تا سایر وسایل نقلیه .

از آنجایی که این بازی از گرافیک نسبتا خوبی برخوردار است اگر دقت کنید وقتی بازی می کنید تصویر بازی یک حالت تار مانند دارد
انگار که چشم گیمر تار است این موضوع از کیفیت بازی کاسته و موجب شده لذت را از گیمر کم کند اما از آنجا که سازنده بازی فقط 2 بازی
از این بازی را ساخته این نشان از تجربه کم سازنده است که اگر آن را با راک استار مقایسه کنیم راک استار چندین بازی از سریgta  ساخته که موجب شده تا شرکت راک استار حرفه ای شود در این زمینه اما اگر این شرکت به فعالیتش ادامه
دهد قطعا می تواند موفق باشد ما باید به این شرکت زمان دهیم تا خود را نشان دهد اما درکل این بازی بازی خوبی است
و گیمر را می تواند برای مدتی سرگرم کند .
از آنجا که موقعیت بازی بیشتر بروی یک جزیره قرار دارد این موجب می شود که گیمر بخاطر زیبایی فضای بازی لذت ببرد چون مکانی که بازی
در آن قرار دارد برای گیمر خیلی مهم است تا از بازی رضایت داشته باشد.

در کل باید بگویم بازی از کیفیت مناسبی برخوردار است که جای پیشرفتش زیاد می باشد تا نظر گیمرها
را به خود جلب کند . از آنجا شخصیت بازی را یک مرد جوان خوش چهره برعهده دارد شاید این هم برای گیمر مهم باشد که شخصیت بازی چه چهره ای دارد تا لذتش از بازی بیشتر  شود.

درباره این بازی نمی توان زیاد صحبت کرد چون زیاد چیز خاصی در آن وجود ندارد تا بتوان به آن پرداخت و مثل سایر بازیهای این سبکی
می باشد و ماهم توقع زیادی از سازنده این بازی نداریم با تجربه کم سازنده اش در این زمینه.
با این وجود ما گفتنی ها را گفتیم امیدوارم شما هم از این بازی لذت ببرید از آنجا که سازنده این بازی در حال ساخت شماره 3
این بازی open world است امید واریم که این نسخه بهتر از سایر نسخه ها باشد تا طرفدارانش بیش از این شود.
نسخه جدید این بازی
قرار است که در سال 2013 عرضه شود.

حالا شما را مثل همیشه به دیدن تصاویری از این بازی دعوت میکنم.

[تصویر:  2083650345_0ee1fa77_4df15ffa17d8101b984dd.jpg][تصویر:  justcause206.jpg]

[تصویر:  just-cause-2_4_ss_l.jpg][تصویر:  jc1.jpg][تصویر:  imgJust%20Cause%2022.jpg][تصویر:  just-cause-2-screenshot-19.jpg]
بازیش باحاله..
خسته نباشی امروز کلی نقد گذاشتی [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]...مرسی فعالیت [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]...از این بازی من فقط یک مرحلشو بازی کردم [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]