Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تبریک سال نو
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام به همه کاربران و دوستان گیمفایی:

گفتیم یه تاپیک برای تبریک سال نو تو تالار بزنیم که همتون اگه دوست داشتید یه تبریکی به دوستانتون بگید.

سال نو مبـــــــــــــــــــــــــــــــارک [تصویر:  s0%20%2874%29.gif]

[تصویر:  35377848958964040665.jpg]
عیدت مبارک دااااااش امیــــــــــــــر
زنده باد بهـــــــــــــــــــــــــــار!

هیچ حرفی واسه گفتن ندارم...
[تصویر:  1363721240992.jpg]
سال نو و تموم شدن هرچی دعوا بین ماها بوده...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]از طرف تیم ایده بازی و مخصوصا خودم از تیم بسیار خوب پلک باز و مدیر این مجله محمدجواد مرتضوی بابت سوء تفاهم های پیش اومده عذر خواهی میکنم...از تمامی مدیران سایت و فروم هم عذر خواهی میکنم که باعث شدم برای ساعاتی جو فروم به هم بریزه...واقعا عذر میخوام و امیدوارم بتونیم سال خوبی رو توی گیمفا داشته باشیم...به امید موفقیت شما عزیزان و هم چنین موفقیت بیشتر مجلات الکترونیکی برای خدمت بیشتر به شما عزیزان از گیمفا + و پلک باز گرفته تا ایده بازی و مجله ی انجمن pc سایت دی بازی و نوین گیمر و بقیه ی مجلات...ان شالله همه ی این مجلات با کیفیت الکترونیکی شما مخاطبان رو راضی نگه دارن...
سال جدید با بازی های خوبی شروع میشه،بایوشاک :بی کران هم گل سرسبدشونه...اویل 6 هم برای pc بازان... سال پرباری از گیم رو پیش رو داریم... آخرین ما،بایوشاک،ماورا:دو روح،مترو:آخرین نور و از همه مهمتر رممبر می ( خاطره آوردن) و سگ های نگهبان... و هم چنین اگر GTA V هم امسال عرضه بشه...خدا کنه که صنعت گیم ایران هم در این سال ما رو بین بقیه ی کشور ها سرافراز کنه و بتونیم یه بازی درجه یک در یکی از سبک ها داشته باشیم... "فرش"اثر آقای مهدی بهرامی امسال  پرچم ما رو بین عناوین مستقل دیگه بالا برد به طوری که بهترین بازی سازان عناوین مستقل بازی کردن این اثر رو پیشنهاد کردند...
بگذریم،مهم تر از همه به امید کاهش قیمت دلار تا بتونیم pc رو ارتقا بدیم یا یک کنسول نسل بعدی بخریم...خدا کنه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سال نو هم مبارک...ان شالله زنده باشید...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من هم عید رو به همه ی بچه های گیمفا تبریک میگم.
(03-20-2013, 12:13 AM)'mohammadjavad' نوشته است: [ -> ]سال نو و تموم شدن هرچی دعوا بین ماها بوده...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]از طرف تیم ایده بازی و مخصوصا خودم از تیم بسیار خوب پلک باز و مدیر این مجله محمدجواد مرتضوی بابت سوء تفاهم های پیش اومده عذر خواهی میکنم...از تمامی مدیران سایت و فروم هم عذر خواهی میکنم که باعث شدم برای ساعاتی جو فروم به هم بریزه...واقعا عذر میخوام و امیدوارم بتونیم سال خوبی رو توی گیمفا داشته باشیم...به امید موفقیت شما عزیزان و هم چنین موفقیت بیشتر مجلات الکترونیکی برای خدمت بیشتر به شما عزیزان از گیمفا + و پلک باز گرفته تا ایده بازی و مجله ی انجمن pc سایت دی بازی و نوین گیمر و بقیه ی مجلات...ان شالله همه ی این مجلات با کیفیت الکترونیکی شما مخاطبان رو راضی نگه دارن...
سال جدید با بازی های خوبی شروع میشه،بایوشاک :بی کران هم گل سرسبدشونه...اویل 6 هم برای pc بازان... سال پرباری از گیم رو پیش رو داریم... آخرین ما،بایوشاک،ماورا:دو روح،مترو:آخرین نور و از همه مهمتر رممبر می ( خاطره آوردن) و سگ های نگهبان... و هم چنین اگر GTA V هم امسال عرضه بشه...خدا کنه که صنعت گیم ایران هم در این سال ما رو بین بقیه ی کشور ها سرافراز کنه و بتونیم یه بازی درجه یک در یکی از سبک ها داشته باشیم... "فرش"اثر آقای مهدی بهرامی امسال  پرچم ما رو بین عناوین مستقل دیگه بالا برد به طوری که بهترین بازی سازان عناوین مستقل بازی کردن این اثر رو پیشنهاد کردند...
بگذریم،مهم تر از همه به امید کاهش قیمت دلار تا بتونیم pc رو ارتقا بدیم یا یک کنسول نسل بعدی بخریم...خدا کنه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سال نو هم مبارک...ان شالله زنده باشید...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من هم بابت اون مسثله از شما عذر خواهی میکنم و امیدوارم در سال جدید فرومی پر بارتر و دوستانه تر از هر سالی داشته باشیم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
سال نو مبارک [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سال نوی همه مبارک
من هم عید رو پیشاپیش به همه ی گیمفایی های عزیز تبریک میگم و امیدوارم با آمدن بهار و سال نو کدورت ها از بین بره و دوستی ها جایگزینش بشه
عید رو پیشاپیش به همه تبریک میگم.امیدوارم آغاز سال جدید برای همه همراه با شادی باشه.
عید همه مبارک 
انشاالله همه ی شما سال خوب و بر از شادی و برکت همراه با خانواده هاتون در پناه حق تعالی داشته باشید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

صفحه‌ها: 1 2 3