Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: عدم وجود شخصیت قابل بازی زن در Battlefield 4.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  lr4bypm6yva1nn4vher.jpg]

استوديوي DICE که سازنده ي سري بازي هاي Battlefield مي باشد امروز رسما اعلام کرد: در عنوان Battlefield 4 شخصيت قابل بازي زن وجود ندارد.

کارگردان اين عنوان يعني آقاي Lars Gustavsson در رابطه با همين موضوع در طي گفتگويي با سايت Videogamer اعلام کرد:من در حال حاضر مي توانم به اين موضوع اشاره کنم که در عنوان Battlefield 4 هيچ شخصيت زن قابل بازي چه در بخش تکنفره و چند نفره وجود ندارد.اما هنگامي که شما در بخش تکنفره ي عنوان Battlefield 3 بازي مي کرديد،متوجه اين موضوع بوديد که شما در اطراف شخصيت هاي زيادي هستید و حتي در بعضي مواقع با کمک آن ها راه خود را پيش مي برديد و داستان بازي پيرامون حوادث سياسي مي گذشت،اما اين بار ما سعي کرديم همه چيز را تغير بدهيم چه از نظر تغير شخصيت ها و چگونگي نحوه ي ساخت بازي که باعث بشود شما خود را در کنار شخصيت هاي ديجيتالي و غير واقعي اين بازي احساس کنيد.

او همچنين اعلام کرد: قطعا انتخاب يک شخصيت مرد براي داستان و وقايعي که قرار است در اين عنوان اتفاق بيافتد بهترين گزينه بود و من مي توانم به شما اين اطمينان را بدهم که اين انتخاب بهترين گزينه براي اين بازي بود.

منبع
حالا مگه قبلا تو بازی ای بود که تو این بازی باشه!!؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]