Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک رسمی بازی BioShock Infinite
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
بچه ها کمک
من بازی رو برای X360 گرفتم و رفتم خیلی جلو رفتم یک Restart Last Chabter زدم اومد خیلی عقب کسی میتونه کمکم کنه
(04-03-2013, 11:59 AM)'NS game' نوشته است: [ -> ]بچه ها کمک
من بازی رو برای X360 گرفتم و رفتم خیلی جلو رفتم یک Restart Last Chabter زدم اومد خیلی عقب کسی میتونه کمکم کنه

باید از دوباره بری.

(04-03-2013, 04:26 PM)'Gemar' نوشته است: [ -> ]
(04-03-2013, 11:59 AM)'NS game' نوشته است: [ -> ]بچه ها کمک

باید از دوباره بری.

این دومین باره
خب الان میگم خوش به حال اونایی که دارن بازی میکنن چون من آخرای دانلود هستم یه دو سه تا پارت دیگه مونده تا 22 گیگ کامل دانلود بشه فردا میشینم بازی میکنم
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] این رو بعد از مکس پین 3 به عنوان یه شاهکار قبول دارم گفتم یه یادی هم از مکس پین3 بکنیم بلکه خاطرات چند ماه پیش بروز بشه : موفق باشید
http://www.upsara.com/images/1khlcoas0jgzkc3ax21.png
هر روز که بازی جدید میاد سریع میرم میخرم یا از دانلودها میگیرم ولی بهترین بازی عمرم مکس پین 3 بود و هست مکس پین 4 که سال 2015 ساختش تموم میشه
ولی بازم صبر میکنیم تا بیاد این رو راک استار تائید کرد [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
سلام ویندوز من ۶۴ بیته
[align=right]فایل ها رو هم از حالت iso خارج کردم و setup آماده ی نصبه
[align=right]وقتی رو setup کلیک می کنم ای error رو میده :
[align=right]The Version of the file is not compatible with the version of windows you are runnig
[align=right]از گزینه ی run as administrator هم استفاده کردم فرقی نکرد
[align=right]چه کنم؟ 
[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2