Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: خرید کنسول برای کلوپ گیم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوستم میخواد کلوپ گیم بزنه چه کنسول های بخره x360/ps3/pc کنسولها تا چند ساعت میتونن روشن باشن
پولش تا 10تومن میتونه خرج کنه ؟؟؟
بستگی به خودت داره میان مولتی بزنن دیگه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]پسPCبهتره.چون99درصده آدما برای مولتی میان
به نظر من چون بیشتر کسایی که به کلوپ گیم میرن مولتی بازی میکنن PC بهتره اما چون تو ایران بیشتر گیمرها که PC دارن برای بازی های انحصاری کنسول ها به کلوپ هایی که کنسول دارند میروند.اگه هم PC بیاره و هم کنسول خوبه. PS3 به نطر من بهتره چون بازی های انحصاری مثل God of War , Unchrated , The Last of Us ,Beound Two Souls را دارد بهتر است (نطر شخصی) البته ایکس باکس هم خوب است.
حالا تصمیم با خودش است.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
به نظر من سه چهار تا ایکس جعبه بزاره هر کدوم با چهار تا دسته چیز جدید و خوبی در میاد.
pc بگیره یکی دوتا ps3 کنارش
(04-06-2013, 07:44 PM)'reza assassin' نوشته است: [ -> ]pc بگیره یکی دوتا ps3 کنارش

موافقم
از همه تون ممنون .ولی ملتی لازم نیست فقط سینگل یه اکس باکس یه پی اس و یک پی سی فک کنم خوبه
(04-06-2013, 07:29 PM)'Kestrel' نوشته است: [ -> ]به نظر من سه چهار تا ایکس جعبه بزاره هر کدوم با چهار تا دسته چیز جدید و خوبی در میاد.

من دوستم کلوب گیم داره فقطم x360 داره با ps2 !!!!!!!!عین چی واسش مشتری میاد!!!!!!مایه دارشده!!!!!!
به فکر بازیهای روزم نباش!!!!!!همه میان یا pes بازی میکنن یا کشتی کج و gta !!!!!!!
دیگه گیمراشون کال او co-op میزنن!!!!
موفق باشی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
(04-07-2013, 12:17 AM)'ALAN PAYNE' نوشته است: [ -> ]من دوستم کلوب گیم داره فقطم x360 داره با ps2 !!!!!!!!عین چی واسش مشتری میاد!!!!!!مایه دارشده!!!!!!
به فکر بازیهای روزم نباش!!!!!!همه میان یا pes بازی میکنن یا کشتی کج و gta !!!!!!!
دیگه گیمراشون کال او co-op میزنن!!!!
موفق باشی[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
راست میگی انصافا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
قبول دارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2