Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: پاتوق طرفداران Joker
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
امیدوارم از این تاپیک خوشتون بیاد.
در این تاپیک عکس,کاریکاتور,آواتار و ... این شخصیت قرار میگیرد.
قوانین تاپیک:
اسپم ندهید

لیست اعضا:
mafia 1981
Run90 
AMIR-GAMER
alirezam
M.hossin payne
erfan78
amir game
HUNTER68
[تصویر:  RNL.jpg]

جوکر در گذر زمان
از چپ به راست:سزار رومرو (سال ۱۹۶۹ در يك سريال تلوزيوني) جك نيكلسون (سال ۱۹۸۹ در فیلم بتمن ساخته تيم برتون) در آخر هيت لجر (سال ۲۰۰۸ در فیلم شوالیه تاریکی)
در فیلم بتمن(۱۹۸۹)
  • بتمن (به جوکر)
بتمن:تو پدر و مادر مرا کشتی!جوکر:در مورد چی حرف می‌زنی؟بتمن:من تورو ساختم ولی اول تو منو ساختی!جوکر:من بچه بودم که پدرمادرتو کشتم پس اگه من بگم تو منو ساختی باید بگی من تورو ساختم!چه حرف بچه گانه‌ای زدم!در فیلم بتمن(۱۹۸۹) من اولین هنر مند آدم کش دنیا هستم!در فیلم شوالیهٔ تاریکی(۲۰۰۸) به یکی از دلال هاای جنایت کار پدرم یه الکلی بود یه دیوانه... ویه شب اون از همیشه دیوانه تر شد مادرم برای دفاع ازخودش چاقوی آشپز خونه رو برداشت پدرم خوشش نیومد اون چاقو رو گرفت طرف مادرم وقتی این کارو می‌کرد می خندید و بعد روشو کرد طرف من. -چرااینقدر جدی هستی پسر یه لبخند روی اون صورتت بندازم و بعد این کارو کرد... وژوکر لب او را با چاقو امتداد می‌دهد وسپس به یکی دیگر از آن‌ها می‌گوید تو چرا اینقدر جدی هستی؟ یکی از مهم ترین و جالب ترین جملات جوکر (در شوالیه تاریکی) جوکر: اگه در کاری تخصص داری اون کارو مجانی انجام نده.
جوکر یکی از محبوب ترین شخصیت هایست که من دوستش دارم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
شخصیتش رو تو فیلم بتمن شوالی تاریکی خیلی دوست داشتم
اسم من رو بنویس
منم بنویس عاشقشم.
حالا زنده ست یا مرده؟آخه تو یه موجی می گفت بر می گردم
(04-06-2013, 09:31 PM)'AMIR-GAMER' نوشته است: [ -> ]منم بنویس عاشقشم.
حالا زنده ست یا مرده؟آخه تو یه موجی می گفت بر می گردم

پنجاه پنجاست ولی به احتمال زیاد زندست
وایییی هیث لجر خدا وکیلی خیلی قشنگ بازی کرد[img]images/smi/s0 (34).gif[/img] حیف که اوردوز کرد.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چقدر قدیمیاش زشته انگار عروسک برنامه کودکه . منم بنویس
با من قهری چرا همه را نوشتی به جز من.
منم بنویس

Amir Game

منو هم بنویس
بعضی از عکس هاش رو دوس دارم

من دقیقا همین دیالوگ ها رو دیروز گوش کردم.به نظر من اون قسمت بانک دزدیش خیلی باحاله که همدیگه رو میکشن.راستی منم بنویسید.
صفحه‌ها: 1 2