Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: علاقه مندان به بازی نامه نویسی این رنامه را از دست ندند امروز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان عزیز گیمفایی همانطور که دیروز آقای دانیال نوروزی در سایت اعلام کردند رادیو نمایش ساعت 9 شب این هفته تا ساعت 10 و ربع هر شب بحث گیمینگ حرفه ای را دارند که از شنبه این برنامه آغاز شده است توانسته خیلی خوب در رابطه با گیم صحبت کند من دیشب این برنامه را گوش دادم خیلی خوب و حرفه ای صحبت شد دیروز در رابطه با دوبلوری و صداگذاری بود ولی امروز در رابطه با مبحث مورد علاقه بنده مبحث شیرین داستان نویسی در این برنامه صحبت می شود و دوستانی که علاقه ای به این رشته و گیم دارند این برنامه را هم از دست ندهند و مهمان برنامه امشب هم  البته امشب بیشتر در رابطه با دیالوگ صحبت می شود ولی فردا به طور حرفه ای به این رشته بحث و گفتگو می شود با حضور نویسندگان بازی میرمهنا و ترکمنچای ( مهمانان فردا)

مهمانان امروز دوشنبه ۹۲/۰۱/۱۹
مهمانان: میلاد فشپمی و عماد رحمانی (مدیر شرکت رسانا شکوه کویر و کارگردان بازی قتل در کوچه های تهران)
موضوع بحث: دیالوگ و سرگرمی سازی و معمانویسی در بازی قتل در کوچه های تهران

برای خبر کامل و تکمیلی از آقای دانیال نوروزی و اطلاع از مهمانان این برنامه به این لینک که در سایت گیمفا می باشد مراجعه کنید.
https://gamefa.com/68711/%d9%86%d8%b4%d8...%a7%db%8c/

برای گوش کردن این برنامه کافیست یا از گوشی خود یا از مبدل دیجیتال خود استفاده و در بخش رادیو رادیو نمایش را انتخاب و گوش دهید یا علی مدد.
سلام من یه بازی نامه نوشتم به نام ببرزاد خان مثل God Of War هست و دارای 104 chapter هست درباره یک مرد جوان از دیار کرمان که جست قوی داره و ورزش پارکور رو بلده الان میخوام برم یه جا این بازینامه رو معرفی کنم چه کنم ؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]