Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: فروش پلی استیشن 2 ژاپنی قیمت هم با خودتون
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به تمامیه دوستان یک عدد پلی استیشن 2 (fat) به فروش میرسد قیمت هم با خودتون فقط هوامونو داشته باشید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کارتن  و تمامه لوازم تکمیل است ولی دستش دکمه استارت و r1 کار نمیکنه ولی در عوض دستش اصله با تشکر...
[تصویر:  ylk4b53g3ikqtxm97k4.jpg]
داداش شما دسته  STOP و R1 کار نمیکنه اونم PS2 آدم بره PS3 بخره چرا اینو بخره !؟ :|
نظر خودت چنده؟
یه چیزی باشه که ما هم زیاد ضرر نکنیم دیگه شما حالا قیمتتو بگو با هم راه میایم از مغازه دارها قیمتو خیلی مناسبتر میگم

(04-09-2013, 03:44 PM)'mammad_n4' نوشته است: [ -> ]داداش شما دسته  STOP و R1 کار نمیکنه اونم PS2 آدم بره PS3 بخره چرا اینو بخره !؟ :|
 منظورتو متوجه نمیشم خوب دسته که چیزی نیست یه نوشو فوقش ادم میخره دوما قیمته این کجا ps3 کجا
(04-09-2013, 07:02 PM)'Tidus' نوشته است: [ -> ]نظر خودت چنده؟

خیلی زیاد 160 چون ورژن قدیمی هم هست [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
(04-09-2013, 11:33 PM)'mammad_n4' نوشته است: [ -> ]خیلی زیاد 160 چون ورژن قدیمی هم هست [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
دوست عزیز این قیمتو از کجا در اوردی هنوز کسی روش قیمت نزاشته 160 هم اصلا زیاد نیست برای این دستگاه چون مغازه دارها 200 ور میدارن

هنوز هم موجوده
پشت شهرداری , راسته کنسول ها برو بفروش
مجانی میدی؟؟؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] بابا من مدل بالاترشو دارم با دسته عالی و 65 تا بازی پی اس 2 !! اگه کسی بخره از خدامم هست!
من يه خريداره واقعی ام. لطفاً به سوالام جواب بديد، ممنون.

تا حالا پيچای پشتش باز شده؟
تا حالا تعميرگاه رفته؟
کابل تصوير و کابل برقش اصله، يعنی مثله خوده دستگاه ژاپنيه؟
چنتا دسته داره؟
از 100 به لنزش چند ميديد؟
آيا بازی اورجينال هم باهاش هست؟
ايميلم اينه: ramin.rahmati0661@gmail.com
منتظره جوابتون هستم.
صفحه‌ها: 1 2