Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشکلات سایت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
این انجمن را بخاطر این زدم تا اگه کسی مشکلی در فروم یا سایت مشاهده می کنه از قبیل سرعت کم ، افت فریم در سایت ، کُندی سایت یا فروم و یا کلاً هر مشکلی دیگه ای که در سایت یا فروم است را اینجا بنویسید تا ما بررسی کنیم
از تمامی افرادی هم که این مشکلات را گزارش دهند سپاسگزاریم Confused74:
۱ـ خوب من یه نظری دارم بچه هایی که نظر میدن یا قدیمیتر هستن یه ستاره ای گلی بلبلی بگیرن بد نیست حداقل میشه فرق بین بچه های قدیمی و پا ثابت سایت و بچه های جدید فهمید مثه دنیای بازی.
۲ـ سیستم یا بهتره بگم شکل جواب توی کامنتا خیلی قشنگ نیست و شلوغ میشه.
۳ـ نمیدونم چرا ولی نمیتونم دمو دانلود کنم!میتونم ببینم ولی دانلود نمیشه. (من با سافاری کار میکنم سیستم عاملم هم مکینتاژه ربطی داره؟؟؟)
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه اونقد سایت خوب هست که من میام توش که این خودش خیلیه.
(07-11-2012, 10:51 AM)natriom نوشته است: [ -> ]۱ـ خوب من یه نظری دارم بچه هایی که نظر میدن یا قدیمیتر هستن یه ستاره ای گلی بلبلی بگیرن بد نیست حداقل میشه فرق بین بچه های قدیمی و پا ثابت سایت و بچه های جدید فهمید مثه دنیای بازی.
۲ـ سیستم یا بهتره بگم شکل جواب توی کامنتا خیلی قشنگ نیست و شلوغ میشه.
۳ـ نمیدونم چرا ولی نمیتونم دمو دانلود کنم!میتونم ببینم ولی دانلود نمیشه. (من با سافاری کار میکنم سیستم عاملم هم مکینتاژه ربطی داره؟؟؟)
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه اونقد سایت خوب هست که من میام توش که این خودش خیلیه.

ستاره و گل و بلبل رو موافقم
یه مشکل بزرگی که انجمن داشت این بود همه محتوای پست ها و لینک ها برای مهمان ها دیده میشد و دیگه نیازی نبود ثبت نام کنن, اما دیروز با مدیریت سایت این مشکل رو حل کردیم و حالا انتظار میره تعداد عضو ها بالاتر بره Confused74:
آقا کسری...
من یه مشکلی دارم نمیتونم لایک بزنم...نه میتونم لایک بزنم و نه میتونم امتیاز بدم...!
به نظر من هم باید:
1- افرادی که نظر زیاد میدن با اونایی که نمیدن متمایز باشن یعنی جدولی برای کاربران فعال البته با کمی تغییرات که مثل سایت های دیگه نشه
2-سرویس امتیاز دهی به کامنت ها هدفمند باشه یعنی کسی که نظر هاش امتیازات بالایی می خوره مورد تقدیر قرار بگیره
3-نمایش نام افراد آنلاین(تقریبا یه چیزی در مایه های فرومه خودمون)
4-نمایش بازی هایی که در آینده منتشر خواهند شد البته با ذکر تاریخ انتشار بازی
5-اعضای سایت در طراحی نظر سنجی ها نقشی داشته باشند
6-رتبه بندی اعضای سایت
و........
یه کمی که نه خیلی زیاده ولی اگر عملی بشه خوبه ولی در کل سایتتون خیلی خوبه البته با تعداد اندکی نقص
Confused25:Confused25:Confused62:Confused60:
با تشکر از natriom و Yashar نظرات جالبی داده بودید سعی می کنیم کم کم سایت را تکمیل کنیم و امکانات جدید تر به اون اضافه کنیم پیشنهاد های شما هم حتماً بررسی می کنیم اگه امکانش وجود داشت در سایت قرار خواهیم داد
فقط لطفاً عجله نکنید و صبر داشته باشید
مرسی Confused24:
(07-11-2012, 11:35 PM)Sam Fisher A Splinter Cell نوشته است: [ -> ]آقا کسری...
من یه مشکلی دارم نمیتونم لایک بزنم...نه میتونم لایک بزنم و نه میتونم امتیاز بدم...!

با 3 مرورگر اصلی chrome,ie,firefox تست شده هیچ مشکلی نداره
شما فقط از به روز بودن مرورگر خود اطمینان حاصل کنید Confused24:
(07-12-2012, 12:39 AM)Yashar نوشته است: [ -> ]به نظر من هم باید:
1- افرادی که نظر زیاد میدن با اونایی که نمیدن متمایز باشن یعنی جدولی برای کاربران فعال البته با کمی تغییرات که مثل سایت های دیگه نشه
2-سرویس امتیاز دهی به کامنت ها هدفمند باشه یعنی کسی که نظر هاش امتیازات بالایی می خوره مورد تقدیر قرار بگیره
3-نمایش نام افراد آنلاین(تقریبا یه چیزی در مایه های فرومه خودمون)
4-نمایش بازی هایی که در آینده منتشر خواهند شد البته با ذکر تاریخ انتشار بازی
5-اعضای سایت در طراحی نظر سنجی ها نقشی داشته باشند
6-رتبه بندی اعضای سایت
و........
یه کمی که نه خیلی زیاده ولی اگر عملی بشه خوبه ولی در کل سایتتون خیلی خوبه البته با تعداد اندکی نقص
Confused25:Confused25:Confused62:Confused60:

1. به تعداد پست ها نباید توجه بشه چون خیلی از افراد شروع میکنن به اسپم دادن برای افزایش تعداد پست.
2. کاملا درسته.
3. الآن Username رو نمایش میده, نمیدونم منظور شما چیه.
4. امیدوارم همچین بخشی افتتاح بشه.
5. کاملا موافقم (نظر سنجی نباید بیهوده باشه و باید درآخر باعث بهتر شدن قسمتی از سایت باشه)
6. ...

1. به تعداد پست ها نباید توجه بشه چون خیلی از افراد شروع میکنن به اسپم دادن برای افزایش تعداد پست.
2. کاملا درسته.
3. الآن Username رو نمایش میده, نمیدونم منظور شما چیه.
4. امیدوارم همچین بخشی افتتاح بشه.
5. کاملا موافقم (نظر سنجی نباید بیهوده باشه و باید درآخر باعث بهتر شدن قسمتی از سایت باشه)
6. ...
[/quote]

1-خوب باید یک قسمت برای چت کردن(اسپم دادن)افتتاح بشه البته زیر نظر سایت اگه بشه عالی میشه
3-منظورم اینطوریه:افراد آنلاین:Maximum-Dev,Yasharالبته به صورت خیلی کارآمد تر
بعد یک مقذار ایده جدید تر هم دارم مثله:
A-ایجاد لیست دوستان(تقریبا مثل فروم اما به صورت خیلی کاربردی)
B-ایجاد ابزار جدید در کامنت دادن
C-تقدیر از نویسندگان فعال
D-امتیاز دادن به هر خبر هدفمند وهمچنین بهتر بشه
E-.............
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5