Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: GTA V:گرافیک در تصاویر اسکرین شات با تصاویر تریلر هیچ شباهتی باهم ندارند
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
 در تصویری که در زیر مشاهده میکنید گرافیک در تریلر گیم پلی و اسکرین شات هایی که خود ROCKSTAR منتشر کرده هیچ شباهتی از نظر گرافیک باهم ندارن در صورتی که ROCKSTAR گفته بود که نسخه PS3 و XBOX گرافیکی هم مانند اسکرین شات هایی دارد که منتشر کرده و با تصویری که منتشر شده معلومه که بین حرف های ROCKSTAR تفاوت هایی وجود دارد احتمال میرود که تصاویر اسکرینشات مربوط به کنسول های نسل بعد است نه نسل حاظر (PS3&X360)[تصویر:  75761091654723634405.jpg]

منبع:www.lazygamer.net/xbox-360/gta-v-marketing-shot-doesnt-match-gameplay/
عزیزم! این تصویر فیکه!

به هیچ وجه نمی شود از روی تصاویر و تریلر ها قضاوت کرد باید بازی بر روی کنسول اجرا شود تا بتوان روی آن بحث کنیم
دوست عزیز تصویر فیک نیست خودم تصویر اسکرینشات بالا رو با تریلر مقایسه کردم و درست بود و هیچ شباهتی با هم نداشتند فکر نکنم فیک باشه امکان داره تصاویر بالا مربوط به نسخه نسل بعد یا pc باشه
دوست عزیز! این تصویر خیـــــــــلی وقت پیش منتشر شده بود و همه گفتن فیکه!
و مطمئن باش که راک استار با دیدن چنین تصویری ساکت نمیموند و تا الآن کلی حرف و حدیث پشت سرش بود!
پـــــــــــــــس فیکه!
[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
فکر کنم ROCKSTAR داره سر همه رو شیره میماله اگه خودت هم بری اسکرین شاتی که خود ROCKSTAR و تریلری که باز خود ROCKSTAR منتشر کرده رو نگاه کنی به حرف من میرسی چون خودم بارها این تصویر رو با تریلر مقایسه کردم اگه شک داری خودتم تست کن اگه فیک بود که نیست صدای ROCKSTAR در میومد و یک تریلر از گیمپلی بیرون میداد خلاصه شاید تریلر مربوط به X360 و PS3 باشه و اسکرین مربوط به PC باشه
واقعا با چه عقلی ایناهارو گذاشتی؟! یعنی به نظر خودت ایناها واقعا هستند؟! همشون فیکه خود راک استار تایید کرده [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
گفتم که خودتون تریلر با اسکرین رو مقایسه کنین من که اگه مطمین نمیشدم که این پست رو نمیزدم این چیزیه که خودم هم مقایسه کردم اخرش هم میبینین که ROCKSTAR همه رو در نسخه کنسول نسل حاظر بازی داده در ضمن من خودم یکی از طرفداران سر سخت سری GTA هستم و اونقدر هم تجربه دارم که فرق فیک یا واقعی رو بدونم
وقتی راکستار چیزی نمی گه یعنی زاییده ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]...و تصویر واقعیه ...حالا شایدم نباشه ولی کاش از رغیبش یعنی واچ داگز یاد می گرفت که تمام لحاظ بازی رو نشون میده نه اینکه بیاد چند تا تیکه که بهتر رو جدا کنه بده به جای تریلر [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]امیدوارم واقعیت داشته باشه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
با حرفت موافقم ARASH12
صفحه‌ها: 1 2