Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: دی ال سی جدید بازی Injustic:Gods Among Us
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
هفته ی پیش با به بیرون درز کردن خبر انتشار بسته الحاقی جدید بازی Injustic:Gods Among Us ,همه منتظر کاراکتر قابل بازی جدید در این بازی به نام *LOBO*بودند.این هفته نیز استودیوی سازنده این عنوان تایید کرد که این بسته الحاقی بزودی در تاریخ 7 ما می برای کنسول های PS3,xbox360,Wii u منتشرمیشود.این بازی هفته ی پیش برای کنسول مایکروسافت و سونی ودیروز برای کنسول شرکت نینتندو یعنی wii u عرضه شد.در ادامه شمارا به دیدن عکس شخصیت و تماشای آنلاین تریلر مربوط به این شخصیت دعوت میکنم.
منبع:http://www.vg247.com/2013/04/27/injustice-gods-among-us-players-can-grab-lobo-on-may-7/
[تصویر:  05283735581578194986.jpg]
من همه شخصیت های dc comics رو میشناسم هم بدا هم خوبا این دیگه کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
(04-28-2013, 06:49 PM)'xbob t' نوشته است: [ -> ]من همه شخصیت های dc comics رو میشناسم هم بدا هم خوبا این دیگه کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
---------------------------------
این به احتماله 110 درصد شخصیت منفیه منم خبر نداشتم ولی تازه فهمیدم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]