Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: برای حضور بازی ایرانی “ارتش های فرازمینی”در نمایشگاه E3 2013 رای بدهید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
همانطور که در تیتر خبر مشاهده میکنید،قرار است بازی مستقل ایرانی  “ارتش های فرازمینی” که از شهرت خاصی به سبب نمایش های قوی خود بین بازیبازان ایرانی برخوردار است،در بزرگترین رویداد سالانه ی صنعت بازی های ویدئویی یعنی E3  شرکت کند.اما شرکت کردن این بازی و تیم استودیو راسپینا در این نمایشگاه بزرگ به رای شما برمیگردد.در ادامه با جزئیات این اتفاق آشنا شوید.برگزار کننده‌ی این رخداد ضمن ابراز علاقه نسبت به بازی رایانه‌ای ارتش‌های فرازمینی از استودیوی راسپینا به عنوان یکی از تولیدکنندگان مستقل برتر دعوت به عمل آورده تا با ورود به عرصه‌ی رقابت با دیگر استودیوهای مستقل جز ۱۰ شرکت برتری باشد که اجازه‌ی حضور در بزرگترین رخداد بازیهای ویدیویی دنیا و شرکت در این نمایشگاه را خواهند داشت.شما مخاطبین و طرفداران عزیز می توانید تا تاریخ ۲۵ام اردیبهشت ماه از طریق لینکی که در زیر قرار دارد در رای گیری شرکت نموده و با حمایت و الطاف خود صنعت بازی ایران و بازی ارتش های فرازمینی را وارد عرصه رقابت جهانی کنید تا در کنار هم قدمی دیگر در راستای ارتقاء این صنعت برداریم.
راهنمای رای :
۱-پس از وارد شدن به صفحه ی رای گیری بر روی VOTE کلیک کنید.
۲-سپس ایمیل خود را وارد کرده و کلمات درخواستی را وارد کنید.
۳-پس از باز کردن ایمیل بر روی جمله ی Click Here for Confirm کلیک کنید.
توجه داشته باشید که باید رای را از طریق صندوق ایمیل خود تایید کنید
تذکر مهم :
 دوستان عزیز به هیچ وجه با چند ایمیل رای ندید امکان شناسایی ip های مشابه بسیار زیاد است و در صورت شناسایی شاید بازی از دور رقابت حذف بشه.

[تصویر:  E.T.-Armies-E3-Banner-.jpg]
من که رای داده بودم الان [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

الان 545 تایی شیدم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

Amir Game

من مطلب رو تو سایتم و انجمنم قرار دادم.
خودم هم رای دادم
Number of Votes: 796
فعلا شیشمیم=6
اول=Saibot Studios
با 11693 رای!!
(05-09-2013, 09:31 AM)'amir game' نوشته است: [ -> ]من مطلب رو تو سایتم و انجمنم قرار دادم.
خودم هم رای دادم
Number of Votes: 642
میگم چند تا رای میخواد بره E3 2013

کافی فقط جزو ۱۰ بازی برتر بشه.اگه اشتباه نکنم...
بشه نشه چه سودی داره واسه ما خوشبحال سازندش.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نزدیک به ۹۰۰ تا رای.این عالیه.....
(05-09-2013, 11:58 AM)'msi' نوشته است: [ -> ]بشه نشه چه سودی داره واسه ما خوشبحال سازندش.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

حداقلش اینکه میفهمن ما هم هستی آره جونم ما هم هستیم فردا اگه خواستن یه حرکتی بزنن و بازی را بسازن به گیمر ایرانی هم احترام میزارن و یه امکاناتی هم حداقل برای فارسی زبان ها در نظر میگیرن اگرچه احتمالش کمه ولی امکانش در آینده هست
اونا با ایران چپ هستن احترام بزارن اگه احترام میزاشتن چرا وقتی میری تو سایتاشون ثبت نام کنی اسم ایران نیست . پس چی احترام یخچی.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بیش از 1000 رای.و ما پنجم هستیم.دو پله سعود...
(05-09-2013, 12:48 PM)'msi' نوشته است: [ -> ]اونا با ایران چپ هستن احترام بزارن اگه احترام میزاشتن چرا وقتی میری تو سایتاشون ثبت نام کنی اسم ایران نیست . پس چی احترام یخچی.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تحریمیم به خاطر همون[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] در ضمن اگه بره عالی میشه تو داخل از بازیای ایرانی بیشتر حمایت می کنن

صفحه‌ها: 1 2 3 4