Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: خبر بد: منتظر fallout 4 در E3 2013 نباشید!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  351401.png]
بعد از خبر منتشر شده توسط  Bethesda که حاکی از آن بود که تیم سازنده ی اسکایریم بر روی چیز تازه ای کار میکند(منظور به غیر از Elder Scrolls online است) همگی منتظر انتشار اطلاعات جدیدی از فرانچز محبوب fallout بودیم ولی تا بحال Bethesda  فقط دو عنوان جدید The Evil Within از سازنده سری Resident Evil در سبک ترسناک / بقا    و بازی  Wolffenstein: The New Order در سبک شوتر را معرفی کرده و متاسفانه بنظر می رسد که ما در E3 2013 شاهد بازی fallout4 نخواهیم بود.
بنا به گزارش "noobfeed"  در دعوتنامه ای که از سوی E3 به Bethesda ارسال شده پیشنهاد شده که Bethesda سخنرانی ای برای سه بازی آینده خود داشته باشد که بنا بر گزارش این سه بازی Wolffenstein: The New Order ، The Evil Within و Elder Scrolls online خواهند بود.
در گزارش هیچ اشاره ای به بازی معرفی نشده ای و یا fallout4 نبوده از این سو این احتمال می رود که Bethesda معرفی fallout 4 را بخاطر فشار کاری به سال دیگر و برای عرضه بر روی کنسول های نسل بعد موکول کرده باشد.
 منبع
من که اصلا نارحت نشدم برای fallout 4
اما برا این خوشحال شدم.Elder Scrolls online
اگه اومد اگه بتونیم ما ایرانیا بازیش کنیم میخرمش. میگن تمام مردم این بازی آدم هستن و یک سرور داره.در ضمن میتونی با هر کی حرف بزنی.تازه وقتی که تو تخت می خوابی مثل اسکایریم سریع نمیره.بلکه به زمان واقعی میره.
(05-10-2013, 07:51 PM)'Farhan' نوشته است: [ -> ]من که اصلا نارحت نشدم برای fallout 4
اما برا این خوشحال شدم.Elder Scrolls online
اگه اومد اگه بتونیم ما ایرانیا بازیش کنیم میخرمش. میگن تمام مردم این بازی آدم هستن و یک سرور داره.در ضمن میتونی با هر کی حرف بزنی.تازه وقتی که تو تخت می خوابی مثل اسکایریم سریع نمیره.بلکه به زمان واقعی میره.

چرا ؟ fallout که خیلی باحاله؟ یجورایی شبیه اسکایریم هم هست!
منم حتما می خرمش حتی اگه مجبور بشم اورجینالشو می خرم ،اون طور که من از تیزرش برداشت کردم NPC هم خواهد داشت.
بازی باحالیه
حیف شد!
ولی عوضش فک کنم این the evil within حسابی غوغا کنه.من که خیلی منتظر یه ویدئو گیم پلی ازش تو e3 هستم.
ممنون بابت خبر.
من عاشق بازی عواقب هستم!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]/images/smi/new/gameemag.ir_smiley (25).gif[/img]