Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: از باکس آرت عنوان Wolfenstein: The New Order رونمایی شد؟!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
به تازگی " بتزدا " تعدادی تصویر و concept art جدید و بسیار زیبایی از عنوان جدیدش یعنی Wolfenstein: The New Order منتشر کرده است که در بین این تصاویر از باکس آرت های اولیه و احتمالی این عنوان نیز رونمایی شده است که می توانید در ادامه مشاهده کنید!

Wolfenstein: The New Order قرار است در سه ماهه جهارم سال ۲۰۱۳ برای Ps3 , X360 و Pc منتشر شود.

باکس آرت ها:

[تصویر:  Wolfenstein-The-New-Order_Temp-PS3-Packf...35x156.jpg][تصویر:  Wolfenstein-The-New-Order_Temp-Xbox360-P...10x156.jpg][تصویر:  Wolfenstein-The-New-Order_Temp-PC-Packfr...10x156.jpg]

همچنین برای دیدن ادامه تصاویر و Consept Art های میتوانید به منبع مراجعه کنید.
زیادی سادست.بعید میدونم باکس آرت نهایی همین باشه!
مرسی امیر جان[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ساده و بی آلایش!
خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی ســـــــــــــــــــــــــــــــاده است[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
زحمت کشیدن چه قدر روش کار کردن مثل Hitman Absolution
ساده است.شاید بیرون ساده باشه درونش پر از زیبایی...[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
بازیش ترسناکه؟ [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نه زیاد ترسناک نیست.نسخه یکش  که اصلا به قول خودشون ترسناک نبود.
البته از نظر من ترسناک نیست شما شاید دیدی سکته کردی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آقا اصلا شما نسخه ی اول این بازی رو دیدی ؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]...نسخه ی اول این بازی یک بازی دو بعدی بود...فکر کنم اون موقعه شما اصلا PC نداشتید :دی...اگه منظورتون از نسخه اول بازگشت به قلعست ...که باید بگم این بازی یک بازی ترسناک بود ...تو اون زمان بهترین اتمسفر رو داشت...که واقعا فوق العاده بود...چند حالت داره حالت داره: 1_ شما اصلا این بازی رو ندیدید...2_فقط چند مرحله ی اول بازیشو دیدی که اصلا هیچ ترسی نداره و بیشتر به یک بازی واقعه گرایانه شباهت داره 3_چند سال بعد انتشار بازیش کردی {یک گزینه چهارمی هم میشه گفت اونم اینه که نسخه ی اخر این بازی رو دید که نمیشه گفت خیلی ضعیف بود ولی در حد نسخه های قبلیش نبود من موقعه ای که فهمیدم همین نسخه ی آخر این بازی اومده حس می کردم دنیا رو بهم دادن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]...ولی بعدش دیدم در اون حدی که انتظار داشتم نیست ولی خیلی بازی ضعیفی هم نیست}
من اینو وقتی 3 ابتدایی بودم که بازی کردم.( بازگشت به قعله )
اون زمان واقعا خیلی خوب بود، اره مراحل اولش ترسناک نیست ولی از اونجایی که می ری زیر زمین ترسناک می شه و یه سری زامبی میان که من همون اول که دیدمشون بازی رو پاک کردم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2