Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مسابقه تابستانی گیمفا
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
قرار است با کمک سایت بازی پوش یک مسابقه در سایت راه بندازیم و به برنده اون از محصولات این سایت جایزه بدیم
احتمالاً هر 10 روز یک مسابقه در سایت بذاریم
می خواستم نظر شما را بدونم و اینکه بیشتر دوست دارید مسابقه در چه زمینه ای از بازی ها باشه
ممنون میشم نظراتتون را اینجا بنویسید Confused24:
به به مسابقه....
در هر زمینه ا باشه ما هستیم....من پیراهن "I am Awake" رو میخوام (شوخی)

-----------------------
کسری جان...مسابقه رو در باره ی بیشتر داستان بازیها بزاری خیلی بهتره....
اونطوری باید خیلی هم سخت باشه که از تو نت نشه گیرش آورد![/align]
مسابقه MW2 یا MW3 بذارید Confused24:
مسابقه عالیهConfused62:
به نظرمن میتونید در مورد تاریخچه ی بازی ها مسابقه ای طراحی کنیدConfused24:
راستی داخل هر مسابقه به چند نفر جایزه میدیدConfused53:
آها
میخواین مسابقه مطلب نوشتن بذارین ؟
فکر کردم میخواید 2 تا تیم درست کنیم و مسابقه بدیم توی یه بازی.
کلا با تاریخچه موافقم...مقالاتی برای تاریخچه ی بازیها...کلی ایده هست...تاریخچه رو بزارید که پیرهنه رو بردم!
آره منم در رابطه با مقاله موافقم! می شه به بازی های عظیم بپردازیم؟ مثلا Skyrim که هر کسی روایت خودشو از اون داره؟
ما هر 10 روز یا هر هفته به یک نفر جایزه میدیم احتمالاً تا آخر تابستان فقط طراحی مسابقه مونده که داریم در موردش فکر می کنیم فردا پس فردا میذاریم رو سایت
به نظر شما در مورد موسیقی بازی ها سوال بذاریم بهتر نیست ؟
هرچی گذاشتین فقط قوانینش رو هم بنویسین.
چند سطر باشه چه قالبی باشه و ...
اووووو سرده . . . کاپشنم کو . . .(صدام واسه مسابقه اهنگ خوبه پس اهنگ نباشه وگرنه فقط من اول میشم حال نمیده!!!)
باز داشتم یه مطلب باحال رو از دست میدادم موافقم عالیه . . .اما
یه سوالی بذارید که سخت باشه و اگه کسی بخواد جواب بده نتونه تقلب کنه!دوم این که سوالای خاله زنکی نباشه یه سوال باحال بذارین مثلا همین رمز مکعبی که دنیای بازی تو مجله گذاشت خیلی باحاله و سختم هست تازه اگه بخوای جوابشو پیدا کنی واقعا باس عرق بریزی . . .
صفحه‌ها: 1 2