Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: لیست بازی هایی که در E3 حضور خواهند داشت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سایت IGN لیست بازی هایی که در E3 حضور خواهند داشت را منتشر کرد.
بازی های WWE 2K14 و NBA 2K14 و GTA V  در این نمایشگاه غرفه ای نخواهند داشت.

[تصویر:  93754056548036068271.png]

شما منتظر کدام بازی هستید؟ نظر بدهید

منبع : http://uk.ign.com/wikis/e3/Big_Games_at_E3_2013
ممنون بابت خبر راستی خبری از just cause 3 تویه E3 امسال نیست،معلوم نیست دارن چه غلطی می کن،تازشم diablo 3 دیگه چیه، gta v هم که نیست اصلا ولش کن مگه حالا چه فرقی میکنه؟ من منتظر یه سری عنوان ای دیگه هم بودم یعنی چی؟اصن این همایش چکارش به سایت ign هسته از کجا معلوم که معتبر باشه؟
بابا شاست IGN گفته! سایت کمی نیست که!
خیلی عالیه...ممنون.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
اولیا بهترن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]فقط حيف و حيف وحيف و صد افسوس كه gta تو e3 نيست
حیف شد منتظر خبری از Next Mass Effect بودم که .........[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
راستی یادم رفت  Battelfield 4 و Dragon Age 3 رو بگم .منتظرشونم.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
شدیدا منتظر battle 4 و cod ghost هستم فک کنم دو تاشون فوق العاده بشن
من که منتظر یه ویدئو گیم پلی از the evil within تو e3 هستم[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
شدیدا منتظر Watch Dogs هستم. ببینم پس Deus Ex: Human Defiance چی شد؟ دروغ آوریل بود؟ [img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2