Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تاپیک رسمی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
سلام با تشکر از همه ی دوستان.یه سوال داشتم ایا نسخه ی بعری سریthe elder scroolساخته خواهد شد.چون فعلا در حال کار روی elder scrool onlineهستن ممنون.
داداش شک نکن که میسازن ، چون این بازی اونقدر طرفدار داره که اگه نسخه ی بعدی بازی رو بخوان بسازن ، مثل جی تی ای وی مشهور میشه[img]images/smi/s0 (34).gif[/img] و در موردش ملت میان صحبت میکنن و...
و مهمترین دلیل برای سازنده های این گیم پولیه که میتونن با ساختن TSE:VI بدست بیارن که قاعدتأ نمیشه ازش بگذرن![img]images/smi/s0 (82).gif[/img]
میگم نمیشه با serana (همون دختر ومپایره که تو dawnguard همراهمونه) ازدواج کرد؟نه؟
هرکاری کردم دیالوگش نیومد!
(10-26-2013, 02:54 AM)'Mobin94' نوشته است: [ -> ]میگم نمیشه با serana (همون دختر ومپایره که تو dawnguard همراهمونه) ازدواج کرد؟نه؟
هرکاری کردم دیالوگش نیومد!

اطلاع دقیق ندارم چون زیاد بازی نکردم ولی فکر نکنم بشه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
اگرم نشد احتمالا یه مودی چیزی واسش هست
منم فک نکنم بشه ، آوتسایدر درس میگه ولی باز
امرو میروم تهشا در میاروم![img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
رفتم دیدم نشد!!!!![img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
یارو میگه مشکلی نیست ولی من تو معبد نمیام![img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

منم گفتم حالا که نمیای ب...اخ!
من شنیدم اگه ادمش کنیم(ینی ومپایر بودنشو رو درمان کنیم) میشه...!!
نمیدونم ، میرم امتحان میکنم ، ولی فکر کنم برای اینکه یارو آدم بشه ، باید کمپین آدم ها رو تو داونگارد بری (یعنی باید ضد ومپایرا باشی).
حالا اگه کسی رفته بره این چیزی که دوستمون میگه رو امتحان کنه. ، من هنوز تا تهش نرفتم، امروز میرم!
اقا نمیشه...خیلی سعی کردم...چندتا سایت هم سر زدم...اصلا سرانا تو لیست کسایی که میشه باهاشون ازدواج کرد نیست...
bethesda اینو یه npc خاص درست کرده که با بقیه فرق داره...!!
آره داداش منم رفتم تو چنتا سایت دیدم نوشته برید دنبال راه راست! این یارو اهل اینکارا نیس![img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

منم به راه راست هدایت شدم الآن بجای مستر بی شدم سینت بی!
St.B
[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19