Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اطلاعیه ی مهم مجله نوین گیمر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی بچه های گل گیم فا 
مجله ی نوین گیمر که بیشتر شما با اون آشنا هستید قرار بود که شماره ی سوم مجله در اردیبهشت ماه منتشر شود اما بنا به دلایلی که ذکر کردن آنها در این جا جایز نیست به تعویق آفتاد اما به همه ی دوستاران این مجله اعلام می کنم که این مجله هم چنان در دست ساخت است و منحل نشده و قرار است پایان خرداد ماه بر روی سایت های مختلف بازی و سایت نوین گیمر منتشر بشه 
دوستان لطفا نظر خودتونو اعلام کنید (از دادن اسپم خودداری کنید )
مجله ی بسیار خوبی است . منتظر شماره ی بعدیش هستیم...امیدوارم این تاخیر به پیشرفت هرچه بیشتر مجله کمک کند.[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نوین گیمر همونیه که به nfsMW12 ده از ده داده؟؟؟
نه داداش گلم اون ایده ی بازی بود نوین گیمر همچین نمره ای به این بازی نداده اصلا نوین گیمر ماست وانتد رو نقد نکرده 
(05-21-2013, 03:44 PM)'Kestrel' نوشته است: [ -> ]نوین گیمر همونیه که به nfsMW12 ده از ده داده؟؟؟
دوست عزیز من چرا حرف بیخود و بدون مدرک میزنین![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]توی ایده بازی به هیچ عنوان امتیاز کامل به نیدفور اسپید:تحت تعقیب داده نشده (اگر چه شایسته اون نمره هم بود). بهتره اول مجله رو دانلود کنید بعد نظر بدید.نمره ی کلیش 9 از 10 بود.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

خیلی ممنون از محمد جواد جون به نظرم این کاربر محترم آشنایی زیادی با مجله و از این جور چیزا نداره یه چیزی گفت تموم شد منم از شما عضر می خوام که اسم مجله ی ایده رو بردم 
نه!!!!!!!!!!!!!
اتفاقا منظورم ایده بازی بود[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نه!!!!!!!!!!!!!
اتفاقا منظورم ایده بازی بود[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

دوست عزیز از مگه اون بالا ننوشته بودم  اسپم ندید [/quote]