Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: NFS : Rivals بر روی XBOX ONE و PS4 در نوامبر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  need-for-speed-rivals-porche-header.jpg]

دقایقی پیش NFS:Rivals برای کنسول های نسل بعد ، فعلی و PC تتوسط Ghost Games یکی از شرکت های وابسته به EA تایید شد. این بازی جدید توسط Ghost Games با همکاری Criterion Games  در نوابر 2013 به بازار رضه خواهد شد.
موتور این NFS جدید موتور معروف EA یعنی 3 Frostbite میباشد. در این بازی همانند Hot
Pursuit  بازیباز میتواند در نقش پلیس و در نقش Racer بازی کند.

منبع
Hot Pursuit فوق العاده بود از اون بازی های بود که خیلی دوستش داشتم . این ویژگی که هم پلیس باشی و هم در نقش راننده اتومبیل خیلی به آدم حال میداد ولی فکر کنم ترسیدن این را بزارن Hot Pursuit2 چون از اون 2خیری ندیدن برا همین اسم بازی را در عین شباهت یه چیز دیگه گذاشتن تا یه موقع مثل اون نشه .
باید بازی جالبی باشه ولی من کلا از اینجور بازی ها که ورزشی مطلق هستن خوشم نمیاد.
خیلی باحال بود..اون مدت عاشقش بودم اما حذف شد و الان هر چی نصب میکنم هنگ میکنه بعد از انتخاب ماشین.وقتی فکرش تو ذهنم میاد خیلی کیف میکنم...
این موفق میشه اگر از FB3 درست استفاده کنن. موتور chameleon در نسخه قبل حسابی گند زد.
اگه از فراست بایت3خوب استفاده کنن ومثلTHE RUNنشه عالی میشه ولی فکک کنم باید رو مدیوم بازی کنم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
hot pursuit بهترین ریسینگ بود که تو چند سال اخیر بازی کردم.کاش مثه اون خوب باشه.
دوستانی که میگن موتورهای قبلی  شرکت ea .. چمیلون و فراسبایت .. مشکل دارن مشکلی ندارن وو این مشکلات فقط در نسخه های کرک شده پیش میاد ... فقط خودم میدان نبرد.3 رو بدو کوچکترین باگ بازی کردم و البته نسخه اصلش ..[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
فراسبایت=تخریب پذیری...یعنی این قسمت چه جوریه؟![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]