Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: IGN: عنوان GTA V برای PC تایید شد!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به دوست داران عنوان GTA V 

[تصویر:  GTAV-PC-Listing-GamesOnly.jpg]

سایت هایی معتبر مثل Amazon به نوعی این عنوان رو برای PC تایید کرده بودند و نسخه PC بازی GTA V رو برای پیش فروش گذاشته بودند. چندی پیش یکی از معتبر ترین سایت های بازی یعنی سایت IGN  نسخه PC بازی GTA V رو تایید کرد!
همچنین سایت IGN از طریق این عکس  تایید کرده که نسخه PC هم همزمان بازی نسخه های دیگر منتشر خواهد شد. البته این خبر هنوز به طور رسمی از طرف راکستار تایید نشده است.ولی خبر های این سایت الکی نیستند.

حال باید دید که راک استار چی اعلام می کند ؟
نظر شما چیست ؟

[تصویر:  ign-au-gtav-pc.png]

منبع : http://www.ign.com/games/grand-theft-auto-v/pc-20593

IGN قبلا هم از این حرفا زده بود،اطمینانی که نیست ولی خوب خود راکستار اعلام کرد که اگر گیمرهای خواهان نسخه pc از یک تعدادی بیشتر رای بدن این نسخه هم عرضه خواهد شد منتها با تاخیر،پس شکی نیست که خبر واقعیه و حقیقت داره.
حالا pc داران عزیز وقت گرفتن جشنه[img]images/smi/s0 (57).gif[/img][img]/images/smi/new/clap.gif[/img]
امیدوارم که اینو دیگه تایید کنه خوب شد خدا رو شکر که عرضه میشه ممنونم از خبرت خیلی خوش حال شدم

. برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، اینجا کلیک کنید | [ 625x133 ]
[تصویر:  ign-au-gtav-pc.png]
درسته این سایت خبر الکی نمیده ولی به احتمار۵۰درصد این عنوان با تاخیر بر روی رایانه های شخصی عرضهبشه
بابا مارو سر کار گذاشته این راک استار از همون اول معلوم بود از pc نمیگذره

Amir Game

من گفتم واسه پی سی میاد.
گفتم یا نگفتم؟؟؟
حالا فرض کنید شایعه باشه.!!
خبر سر کاریه چون خود راک استار گفت اگه برای PC بزنیم با مقداری تاخیر نسبت به نسخه های دیگه میاد ولی تصویری که گذاشتید نشان دهنده ی
اینه که همزمان با نسخه های دیگه میاد[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

مگه IGN شیلتر نبود؟!!!!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
چرا آلان بازه؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
برای پی سی میاد شک نکنید...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
حتما مشکلی برات پیش اومده مال من که فیلتره...[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
بابا این حرف هارو نزنین ، مگه میشه راک استار واسه Pc این عنوان پرفروش رو نزنه؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] صد در صد میاد ولی با کمی تاخیر.
===========================================================================
IGN شیلتر نیست [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
ای بابا من که گفتم تو این خبر نوشته بود : 
۸- مشکلاتی با ظرفیت پایین برخی سیستم های عامل همراه وجود خواهد داشت. (نظیر تعداد اتومبیلهای موجود درخیابان)
یعنی چی یعنی pc دیگه . ولی این دفعه واقعا خیالم راحت شد 
[img]/images/smi/new/barare.gif[/img][img]images/smi/s0 (93).gif[/img][img]images/smi/s0 (57).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2