Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: RED DEAD Redemption برای PC
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
نیومد برای pc هم به درک [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
وای خدا من عاشق این بازیم.بالاخره واس PC کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیِ مـــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــاد[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
(07-15-2013, 12:30 AM)'keyhankm' نوشته است: [ -> ]وای خدا من عاشق این بازیم.بالاخره واس PC کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیِ مـــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــاد[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
فعلا برا pc نمیاد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(07-15-2013, 01:27 AM)'van helsing' نوشته است: [ -> ]
(07-15-2013, 12:30 AM)'keyhankm' نوشته است: [ -> ]وای خدا من عاشق این بازیم.بالاخره واس PC کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیِ مـــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــاد[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
[img]/images/smi/new/109.gif[/img][img]/images/smi/new/63.gif[/img]

(07-15-2013, 02:10 AM)'keyhankm' نوشته است: [ -> ]
(07-15-2013, 01:27 AM)'van helsing' نوشته است: [ -> ]
[img]/images/smi/new/109.gif[/img][img]/images/smi/new/63.gif[/img]
نمیخواد دعا کنی.فکر نکنم تا ابد هم بیاد.سال 2011 هم قرار بود بیاد ولی نیومد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

حالا pc بازا می گن ما ناراحت نیستیم که بازی های انحصاری روی کامپیوتر نمیاد! واقعا از خوش حالیشون و واکنششون معلومه ![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ولی فکر نکنم بیاد [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کاش بیاددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
(07-15-2013, 10:38 PM)'EBLIS' نوشته است: [ -> ]کاش بیاددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
نمیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد

اگه این بازی بیاد یعنی به زودی Gtav هم تایید خواهد شد پس خوش به حال pc بازا شد
بچه ها لطفا این بحث رو ادامه ندین.این بازی برا pc نمیاد.
صفحه‌ها: 1 2 3