Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: راکستار: هنوز هیچ برنامه ای برای انتشار gta v برای نسخه PC نداریم.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خوب همان طور که شاهدید طی چند روز گذشته سایت IGN مطلبی رو دال بر اینکه gta v برای PC منتشر میشود را ارائه داده بود،برای بررسی این موضوع بنده و دوست عزیزمان رضا رحیمی بر آن شدیم تا از طریق فرستادن یک ایمیل به شرکت راکستار صحت این مطلب را جویا شویم،اما باز هم با همان حرف های همیشگی راکستار روبه رو شدیم که: (هنوز برنامه ای برای نسخه PC نداریم).
پس PC داران عزیز بیخودی بخاطر شایعات پیرامون این عنوان پر طرفدار دلتان را صابون نزنید و باید گفت که طبق این جواب راکستار یقینا مطلب زیر نادرست خواهد بود:
[تصویر:  ign-au-gtav-pc.png]
و این هم ایمیل پاسخ ارسالی از طرف شرکت راکستار در جواب عرضه gta v برای PC:
[تصویر:  46409568299065025510.png]

اه اه اه 
 این چه عنوانیه که گزاشتی[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
خخخخخخخخخخ! نوشتت تو حلفم! I Finished All Of Your Games [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] همشونو تموم کردی؟!
(05-27-2013, 11:39 PM)'ebrahim' نوشته است: [ -> ]اه اه اه 
چقدر عقده ای این چه عنوانیه که گزاشتی[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
دادا حالا شما بدل نگیر برای خودمم بد میشه چون فقط PC دارم،بی اینم بخاطر رویه گل تو عنوان تاپیکو عوض کردم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(05-27-2013, 11:41 PM)'Amir Fenix' نوشته است: [ -> ]خخخخخخخخخخ! نوشتت تو حلفم! I Finished All Of Your Games [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] همشونو تموم کردی؟!
گفتیم ناز واسه راکستار  بیاریم حداقل جواب ایمیلمونو بدن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(05-27-2013, 11:39 PM)'ebrahim' نوشته است: [ -> ]داداشی خیلی خیل خیلی معذرت می خوام
نمیدونم تو خود سای هم عضوی یا نه اینقدر فن ها بچه بازی در میارن ادم حالش بد میشه
فکر کردم از اون ادم هایی ولی واقعا بزرگواری بی ادبیه من رو خیلی خوب جواب دادی
واقعا شرمنده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پیام قبلی رو درست کردم

[/quote]
شانس مارو ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]....همین مونده دیگه برای gta هم پول بدم اورجینال بگیرم [img]/images/smi/new/wall.gif[/img]
به نظر من اومدنش دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.
گفته هنوز هیچ اطلاعاتی برای به اشتراک گزاشتن در مورد نسخه pc نداریم نگفته برنامه ای برای انتشار نداریم
(05-28-2013, 09:59 AM)'s666m' نوشته است: [ -> ]گفته هنوز هیچ اطلاعاتی برای به اشتراک گزاشتن در مورد نسخه pc نداریم نگفته برنامه ای برای انتشار نداریم
آخه مگه میشه شرکتی که داره بازی رو میسازه هیچ اطلاعاتی نداشته باشه تا به اشتراک بذاره؟
اینا همش حرفن و فقط قصد آزار دادن گیمرها رو دارن،این الان داره بحساب مودبانه برخورد میکنه و گرنه یه همچین حرفی که اصلا معنی نمیده.

همون کاری که من کردم تو هم کردی جواب یکی بود پس بهتره دیگه ایمیل ندی چون اینا جواب بده نیستن و نمیتونن رازشون رو فاش کنن.
صفحه‌ها: 1 2