Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: آرسیس گیم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سایت و انجمن آرسیس گیم به تازگی تاسیس شده و هنوز فعالیت خود را به طور جدی آغاز نکرده است

این سایت سعی دارد تا اخبار روز دنیای بازی را پوشش دهد
در کنار اخبار, این سایت دارای فروشگاهی جهت خرید لایسنس نرم افزار و بازی اصل میباشد
به علاوه سرور اختصاصی 3.3.5a بازی وارکرفت
همچنین دارای سامانه فروش اینترنتی کارت شارج نیز میباشد

آرسیس گیم در حال حاضر مدیر فعال میپذیرد [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
هم اسمش و هم شکل وشمایل سایت بهم چسبید [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ببینم سایت مال خودتونه [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
یعنی واقعا مطمئن هستید این جا مکان معرفی سایت هست؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

فکر کنم اشتاه اومدید ها[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
اول اینکه کارت شارژ نه  کارت شارج
دوم اینکه سایت برای شماست یا نه واسطه هستید؟
مال یکی از دوستان هست خواست تاپیک بزنم براش
(05-28-2013, 05:24 PM)'spartacus' نوشته است: [ -> ]یعنی واقعا مطمئن هستید این جا مکان معرفی سایت هست؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

یا خدا :| من توی معرفی سایت زدم, دیگه منکه خودم نمیام همچین تاپیکی رو توی تصاویر بزنم. سایت مشکل پیدا کرده فکر کنم :/
(05-28-2013, 05:28 PM)'msi' نوشته است: [ -> ]اول اینکه کارت شارژ نه  کارت شارج

Charge ===> شارج
Charzh ===> شارژ
(05-28-2013, 05:24 PM)'spartacus' نوشته است: [ -> ]یعنی واقعا مطمئن هستید این جا مکان معرفی سایت هست؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

می گم جان من تاپیک رو ببند ! چالش جدیدیه بستن تاپیک مدیر کل انجمن![img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
(05-28-2013, 05:29 PM)'Maximum-Dev' نوشته است: [ -> ]مال یکی از دوستان هست خواست تاپیک بزنم براش

یا خدا :| من توی معرفی سایت زدم, دیگه منکه خودم نمیام همچین تاپیکی رو توی تصاویر بزنم. سایت مشکل پیدا کرده فکر کنم :/

چه ربطی داره مهم پاس داشتن فارسی برادر.

Charge ===> شارج
Charzh ===> شارژ

(05-28-2013, 05:33 PM)'kasra fenix' نوشته است: [ -> ]

می گم جان من تاپیک رو ببند ! چالش جدیدیه بستن تاپیک مدیر کل انجمن![img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

منتقل شد

(05-28-2013, 05:33 PM)'msi' نوشته است: [ -> ]
(05-28-2013, 05:29 PM)'Maximum-Dev' نوشته است: [ -> ]مال یکی از دوستان هست خواست تاپیک بزنم براش

چه ربطی داره مهم پاس داشتن فارسی برادر.

Charge ===> شارج
Charzh ===> شارژ

اسپم نده شما [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
آقا دیگه ولش کنید یه اشتباهی بود پیشومد دیگه مدیرکل و کاربر ساده نداره.

ولی انگار سایتش زیاد به روز نیست ها یکم اخبارش قدیمی هست . انجمنش هم شلوغ نیست ولی خوب جا برا خوب شدن داره موفق باشید
قالبش با نرم افزار Artister طراحی شده و پره باگه با نرم افزار Havij هک میشه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2