Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: عصبانیت جاناتان مورین از مقایسه ی Watch Dogs و GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
جاتان مورین(از مدیران خلاق بازی Watch Dogs) درباره ی مقایسه GTA V و Watch Dogs به سایتMCV می گوید:من به راحتی می گویم که Watch Dogs توسط  گروه های خوش ذوقی که می خواهند چیزی بیشتر از یک بازی جدید و تازه برای گیمران امروزه بسازند در دست ساخت است.....مورین احساس میکنه که این دو تا بسیار فرق دارند....Watch Dogs  کنترل کل شهر و حمله به جمعیت آن فراهم می کند و یک راه کاملا متفاوت از تعامل با محیط اطراف خود و پویایی بی سابقه ای را ارائه می دهد.هم چنین افزود:برای ما این فقط یک تجربه ی منحصر به فرد است که گیمر به طور طبیعی آن را احساس می کند و رسیدن همه جانبه به آن غیرممکن است.....
همچنین افزود:با بازی Watch Dogs  ما می خواهیم بازی ها را در راه خودمان هل بدیم....ما بازی های open world را انجام دادیم و آنها ما را در برخی از چیزها تحت تاثیر قرار دادند اما,ایجاد یک تجربه ی منحصر به فرد به معنی آن نیست که ما فقط  چیزهایی به بازی اضافه کنیم بلکه به معنی  ارایه دادن یک تجربه ی منحصر به فرد و یک فانتزی است که شما به دنبال آن هستید.
Watch Dogs احتمالا پاییز 2013 بر روی PC, PS3, PS4, Wii U, Xbox 360, Xbox One  منتشر می شود.

لینک منبع:http://www.vg247.com/2013/06/06/watch-dogs-vs-gta-not-even-a-thing-says-ubisoft/

[تصویر:  20130226_watch_dogs.jpg]
بیخود عصبانی شد وقتی دو بازی در یک سبک هستند باید با یک دیگر مقایسه شوند تا بهترین مشخص شود.
اصلا کی گفته فکر کنه قابل مقایست با GTA !? بازی های Ubisoft رو با Rockstar کلا نمیشه مقایسه کرد!تو ناشرای عامه پسند فقط Ubisoft رو دوست دارم ولی این کارش که بخواد با استفاده از اسم برند GTA واسه بازی جدیدش اسم و رسم به پا کنه کثیفه!در کل تموم شرکتای محترم باید فکر مبارزه با Rockstar,Billizard,Bethesda رو از سراشون بیرون کنن اونا تو یه فاز جدا میپرن

Ct Os

این توههههههییییییییییین به ubisoft[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
اگه قراره رقابتی بین این 2تا بازی باشه من که دوس دارم watch dogs ببره[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]      جای بحث    ندارد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوب معلومه جی تی ای بهتره این فکر کردن داره از همتون تشکر کردم زایع نشین
(06-08-2013, 08:33 PM)'FARDAD.MG13' نوشته است: [ -> ]اگه قراره رقابتی بین این 2تا بازی باشه من که دوس دارم watch dogs ببره[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

متاسفانه میتونم بهت بگم که آرزوی مهال در سر داری [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
gta v رو عشق است،watch dogs  به قول خودشون اصلا باهاش قابل مقایسه نیست اصلا دربرابر gtav هیچی نیست[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
(06-08-2013, 08:39 PM)'Real G' نوشته است: [ -> ]
(06-08-2013, 08:33 PM)'FARDAD.MG13' نوشته است: [ -> ]اگه قراره رقابتی بین این 2تا بازی باشه من که دوس دارم watch dogs ببره[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

متاسفانه میتونم بهت بگم که آرزوی مهال در سر داری [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پیمان جان فعلا یه مدتیه که اتفاقای دور از تصور کم نمی افته!پس همچین مهال هم نیست که غول راکستار توسط حماسه یوبیسافت شکست بخوره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](این قسمت آخرو خودم کف کردم!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img])
(06-08-2013, 08:51 PM)'FARDAD.MG13' نوشته است: [ -> ]
(06-08-2013, 08:39 PM)'Real G' نوشته است: [ -> ]

پیمان جان فعلا یه مدتیه که اتفاقای دور از تصور کم نمی افته!پس همچین مهال هم نیست که غول راکستار توسط حماسه یوبیسافت شکست بخوره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img](این قسمت آخرو خودم کف کردم!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img])

آره کم اتفاق نمیفته ولی راک استار بیدی نیست که با نسیم یوبی سافت بلرزه![img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2 3