Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نام سگ بازی Call of Duty: Ghosts را حدس بزنید و یک کپی از این بازی را برنده شوید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
از آنجایی که اینترنت برای ما روشن کرده که سگ این بازی یکی از شخصیتهای مهم بازی است حال سازنده این بازی با مسابقه ای که براه انداخته بر
اهمیت این سگ می افزاید.موضوع از این قرار است که استودیو infinity ward's به تازگی یک مسابقه حدس نام سگ این بازی را براه انداخته که هرکسی
جواب صحیح دهد برنده یک کپی از بازی و یک پوستر از بازی که روی آن امضا هم شده است می شود. اگر شما هم مایل به شرکت در این مسابقه می باشید
به اینجا مراجعه کنید شاید شما برنده شوید.

[تصویر:  do.php?imgf=callofdutydog-610.jpg]

منبع
هههههههههه. اوباما [img]images/smi/s0 (25).gif[/img].اگه به کسی توهین شد ببخشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
همین اسمی که گفتی رو یکی از کاربرای فیسبوک گفت.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(06-09-2013, 09:48 PM)'reza marston' نوشته است: [ -> ]هههههههههه. اوباما [img]images/smi/s0 (25).gif[/img].اگه به کسی توهین شد ببخشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
همین اسمی که گفتی رو یکی از کاربرای فیسبوک گفت.[تصویر:  s0%20%2825%29.gif]

این دیگه چه سوالی ؟ [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
ی چیز آسونتر نبود ؟ مثلا اسم بازی چی ؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
cpt price[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
just konami
من نوشتم sandy اینان دیگه یه اسمی میزارن تا راحت نباشه.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یکی زده xbox one [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

البته من خودم ماکرو رو دوست دارم بازم بااون کاراش[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ghost[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به نظر من Tiger[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2 3