Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: فریاد جنگ: دروغ یا حقیقت ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به کاربرای سایت گیمفا
دیروز من به یک نکته جالب برخوردم ، یکی از دوستانم این عکس رو داد و گفت از بخش مولتی پلیر آنلاین بازی فریاد جنگ هست و گفت از یکی از اعضای شرکت سپنتا گرفته ، من هم گفتم بزارم اینجا ببینم نظر شما چی هست ، یعنی این عکس واقعا مال بخش مولتی پلیر بازی هست ؟ یا فقط یک دروغ رسانه ای یا شاید بهتر بگم شایعه پیرامون بازی و یا واقعا بازیشون مولتی پلیر داره ؟ 
این هم تصویر :
[تصویر:  60389204126761185233.png]
گرافیکش که زیاد خوب نیست![img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
ولی بازم خوبه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فریاد جنگ مال آینده هست ولی این مال زمان حاله و گرافیکش هم اینطوری نیست این بیشتر میخوره ماله مبارزه در خلیج عدن باشه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
والا منم فکر نکنم باشه چون این تفنگ رو 30 سال پیش ساختن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نه بابا مبارزه در خلیج عدن از این بهتره گرافیکش...
مال هیچکدوم نیست...
شاید مال counter strike 1.6 باشه!!!...
آره آقا نمی خوره مال هیچکودومشون باشه.
نه باید واقعی باشه. ولی از ایرانیا بعیده همچین بازی هایی بسازن [img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

ولی اگه هم شایعه باشه میشه مثل شرکت های خارجی هی میگیم طبق شایعه ای که منتشر شده از شرکت سپنتا... [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
نه از نظر من این نیست [img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
اگه به من باشه که میگم تایپیک بی محتواست.....[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یاد کانتر میندازه آدمو،گرافیکش عین خودشه شایدم واقعا کانتر باشه و سرکاریم
چنگی به دل نمیزنه
صفحه‌ها: 1 2