Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بهترین نمایش در E3 2013 از دیدگاه شما
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام.
همون طور که مشاهده کردید در E3 امسال از بازی های زیادی رونمایی شد که هم برای نسل بعد و هم برای نسل فعلی بودن و از طرفی رقابت همیشگی مایکروسافت و سونی باعث شد که این دو برند تجاری بزرگ برای کنسول های نسل بعدی خودشون بازی های انحصاری مطلوبی رو ارائه کنند.
حال نوبت شماست که بگید کدوم نمایش بیشتر به چشم شما اومد یا کدوم بازی بیشتر مورد پسندتون بود.
خوب خوب نوبتی هم که باشه اول از همه نوبت خودمه،تاپیک به احتمال 90 درصد بی محتوا اعلام میشه.زدن این تاپیک اونم تویه این محل خیال نکنم کار زیاد جالبی باشه بره تویه پاتوق یا یه چیزی شبیه اون خیلی بهتره.
بازیم که دیگه مثل روز روشنه من عاشق MAD MAX آوالانچ شدم،بقیشونم که یا رونمایی نشده بودن یا چنگی به دلم نزدن.
فوق شاهکاره:[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRZHjx2sTjX7hsqgR9Nvpo...fOe-Ryfxqp][تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcToUU4LaBozriFYa_GsWKU...wQqgV7mCHg][تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcT9l5goSypFnSpmjkwj6lq...I00pH0N1fz][تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTumjKDw63bRLxuaBrhnqe...7PfUvb3OcA][تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSKBaFgbnrMh_ysVRkIwhs...N6i87GA6bw][تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRudhz79uiBqLdDgssSTmS...UplmQg-nGL][تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSNO-q1gyFuPw56e7WlmQc...4vSxJDKRPi][تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSo81wExDAnG6nXlGEDmL2...jLDUq2Dvug]

بهترین نمیاش ها 
ryse
the order 1886
بازی کوانتوم دریم که اسمشو. دقیقا نمیدونم
destiny
(06-15-2013, 12:52 AM)HSH نوشته است: [ -> ]خوب خوب نوبتی هم که باشه اول از همه نوبت خودمه،تاپیک به احتمال 90 درصد بی محتوا اعلام میشه.زدن این تاپیک اونم تویه این محل خیال نکنم کار زیاد جالبی باشه بره تویه پاتوق یا یه چیزی شبیه اون خیلی بهتره.
بازیم که دیگه مثل روز روشنه من عاشق MAD MAX آوالانچ شدم،بقیشونم که یا رونمایی نشده بودن یا چنگی به دلم نزدن.

نه داداش.جاش خوبه که.
درضمن انتخاب بهترین نمایش توی E3 2013 بی محتواست؟
فقط ryse و mgsv
آقا یاشار آواتارتو عوض کن این چیه گذاشتی
بهترین نمایش به نظر من این بازی ها بودند:
MGS V.
Quntam Break.
Ryse.
Forza 5.
Sunset overRiders.
the order1886.
Mirror Edge 2.
نمایش MMGS 5 خیلی با حال بود هم خیلی چیز ها رو توضیح داد هم خود بازی توپ به نظر میرسید هم اهنگش به تصاویر می خورد
من تالان MGS بازی نکردم ولی از 2 روز پیش تا الان  10- 15 بار تریلرش رو دیدم 
خدا کنه واسه pc هم بیاد  وگر نه اگه هک شه ps4 میگیرم
به نظر من هم MGS V خیلی نمایشی خوبی داشت،ارزش گرفتن لقب بهترین نمایش رو داره[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
(06-15-2013, 02:30 PM)'ebrahim' نوشته است: [ -> ]نمایش MMGS 5 خیلی با حال بود هم خیلی چیز ها رو توضیح داد هم خود بازی توپ به نظر میرسید هم اهنگش به تصاویر می خورد
من تالان MGS بازی نکردم ولی از 2 روز پیش تا الان  10- 15 بار تریلرش رو دیدم 
خدا کنه واسه pc هم بیاد  وگر نه اگه هک شه ps4 میگیرم

برای PC هم منتشر میشه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
بهترین نمایشها
1-the division
metal gear solid v-2
ryse-3
[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2