Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تصاویر جدیدی از عنوان Thief
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود

چندی پیش تصاویر بسیار جالب و دیدنی از عنوان محبوب Thief توسط مجله ی vg247 پخش شد این تصاویر نشانده نده ی گرافیک فوق العاده ای از این بازی میباشند در زیر شما عزیزان میتوانید به مشاهده ی این تصاویر بپردازید:

[تصویر:  Thief-1-156x87.jpg]  [تصویر:  Thief-2-156x87.jpg]  [تصویر:  Thief-3-156x87.jpg]  [تصویر:  Thief-4-156x87.jpg]

منبع : http://www.vg247.com/2013/06/14/thief-e3...brutality/
امیدوارم گیمپلیش مثله گرافیکش عالی باشه و خشک نباشه در کل فقط در مقابل گرافیک میشه این کار رو کرد:[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
بافت هاش خیلی با کیفیت هستن،نورپردازیش عالیه.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
درضمن،داداش خیلی ممنون.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
این بازی منو یاد دیسهانرد میندازه![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
امیدوارم بازی موفقی بشه[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
رویه قسمت گرافیکی فوق العاده کار شده ولی در مورد سایر بخش ها هنوز نظر خاصی ندار،نوشتن یه پیش نمایشم ازش دور از انتظار نخواهد بود،اصلا خودم یکی براش می نویسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چیزی که فقط میشه از این بازی دید گرافیکشه و هنوز معلوم نیست که از جهت های دیگه به چه صورت هست...[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
من که اصلا به این بازی علاقه ندارم چون میدونم که مثلDishonoredخواهد شد وهمین طور از بازیDishonored نفرت دارم وبه این بازی هم هیچ علاقه پیدا نمی کنم...[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
(06-15-2013, 02:16 PM)'Amir Knight' نوشته است: [ -> ]من که اصلا به این بازی علاقه ندارم چون میدونم که مثلDishonoredخواهد شد وهمین طور از بازیDishonored نفرت دارم وبه این بازی هم هیچ علاقه پیدا نمی کنم...[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
حرف دل منو زدی dishonored واقعا بازی بیخودی بود نمیدونم چرا اینقدر الکی ازش تعریف کردن یه داستان معمولی داشت محیط بازیم تقریبا همه جا بازی یه شکل بود
اولین بار که عکس های بازی رو دیدم یاد dishonored افتادم واز آنجا که از اون خوشم اومد امیدوارم این از اون هم بهتر باشه من بازی های مخفیکاری رو دوست دارم.
(06-15-2013, 03:07 PM)'soheilkitty' نوشته است: [ -> ]
(06-15-2013, 02:16 PM)'Amir Knight' نوشته است: [ -> ]من که اصلا به این بازی علاقه ندارم چون میدونم که مثلDishonoredخواهد شد وهمین طور از بازیDishonored نفرت دارم وبه این بازی هم هیچ علاقه پیدا نمی کنم...[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

حرف دل منو زدی dishonored واقعا بازی بیخودی بود نمیدونم چرا اینقدر الکی ازش تعریف کردن یه داستان معمولی داشت محیط بازیم تقریبا همه جا بازی یه شکل بود

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ببخشید معیار شما برای یک بازی خوب رو میشه بدونم چیه؟
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]