Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مایکروسافت:برنده نسل بعدxobx1خواهد بود.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  xbox-one-logo6-700x380.jpg]
«یوسف مهدی» در گفت و گویی با یک شبکه ی اسپانیایی اعلام کرد:“شاید سونی در نمایشE3 برنده شده باشد، اما این مایکروسافت است که با کنسولش در این رقابت طولانی پیروز خواهد شد.”
[تصویر:  Mehdi.jpg]
 هنگامی که از وی در مورد کنفرانسE3 سونی و اعلام ۱۰۰ دلار ارزانتر بودن ps4 نسبت به Xbox 1 سوال شد، گفت :“سونی در E3 حضار را به وجد آورد، اما این جنگ طولانی همچنان ادامه دارد.”“ما ۲۰ عنوان برایXbox 1معرفی کردیم که ۱۷ تای آنها انحصاری این کنسول هستند. من فکر نمی کنم سونی بتواند چنین ادعایی بکند. با توجه به شنیده ها ما دارای موقعیت بهتری قبل از عرضه کنسول هستیم، بهمراه سیستم تماس نصب شده ی اسکایپ و حسگر حرکتی کینکت پیروز شدن در یک نمایش هیچ ارزشی ندارد، چون این خریداران خواهند بود که نتیجه را معلوم خواهند کرد. در دراز مدت کنسول ما پیروز رقابت خواهد بود.”هنگامی که از وی پرسیده شد که آیا اجبار به هر ۲۴ ساعت یک بار وصل شدن به اینترنت برای بازی کردن افراط نیست؟ او پاسخ داد:“خیر. این یک اتصال ساده است برای بررسی این که کاربر چه کسی است و چه چیزی بر روی پروفایل اوست. این اتصال نیازمند یک اینترنت قدرتمند نیست، می توانید با یک موبایل هم این اتصال را برقرار کنید.”یوسف مهدی همچنین در پاسخ به این سوال که نسل فعلی می توانست آخرین نسلی باشد که در آن از دیسک های فیزیکی استفاده می شود, گفت:“من درک می کنم مواقعی را که دوست دارید یک محصول را به صورت فیزیکی داشته باشید ، مانند کودکان در کریسمس، یا اینکه تحمل انتظار برای اتمام دانلود را ندارید. هر کشور امکانات و اینترنت متفاوتی دارد پس ما ترجیح دادیم که از دیسک های فیزیکی نیز استفاده کنیم.”

با توجه به این گفتگو تنها برتریشو تعداد زیاد بازی های انحصاریش دونسته، اما مایکروسافت، این رو هم بدن که سونی با همون تعداد بازی کم، کیفیت بهتری ارائه میده فهمیدی؟؟؟[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]

کجای halo و gears of war به god of war میرسه؟؟؟ کجای این بازیهای انحصاریت به beyound و last of us میرسه به من توضییح بده؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

منبع:
http://www.vg247.com/2013/06/17/microsof...nt-page-1/
گیرز که اصلا تو این نسل نیست...باید چسبید به کوانتوم بریک ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]...بهترین انحصاری که به نمایش در اومد همین بازی بود...ولی این یارو هم زیادی جوگیر شده ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ps4 قطعا بهتره و برنده است 
به نظر من ps4 سرتره.
کپی برداری از سایت های فارسی زبان ممنوع است [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
http://news.dbazi.com/1392/03/%D9%85%D8%...%88%D8%AF/
زیاد کمدی میبینه!

هیچکس x1 نمیخره کسایی هم که بخرن پشیمون میشن[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]