Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: پاتوق طرفداران بازی Battlefield 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
بسم الله الرحمن الرحیم
In The Name Of God
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پاتوق طرفداران بازی Battlefield 4

[تصویر:  Battlefield-4-logo.jpg]
SoOn
Brief Look

1 - گرافیک بسیار بی نظیر و زیبا
2 - وجود انواع وسایل نقلیه هوایی و زمینی و دریایی از جمله انواع تانک ها و انواع بالگرد ها ...
3 - ساخته شده با گرافیک Frostbite 3
4 - تخریب پذیری بسیار عالی و قدرت بسیار زیاد در آن به لطف موتور بازی سازی جدید Frostbite 3
5 - انواع اسلحه ها و شخصیت سازی آن ...
6 - شما قدرت فرمان دادن به هم تیمی های خود را دارید ( در بازی شما فرمانده نیستید اما بیشترین تاثیر را در گروه خود دارید )
7 - وجود صحنه های سینماتیک فراوان و زیبا در  هر مرحله به گفته شرکت سازنده مانند سری بازی های ندای وظیفه ...
8 - بازی در بخش چند نفره در کامپیوتر های شخصی ۶۴ نفر و در کنسول ها ۲۴ نفر را پشتیبانی خواهد کرد

Pictures
[تصویر:  Battlefield-4-22.jpg]
[تصویر:  Battlefield-4-Promo.jpg]
[تصویر:  Battlefield-4-Siege-on-Shanghai-Multipla...s_4-WM.jpg]
[تصویر:  bf4-3.jpg]
[تصویر:  Battlefield%204%20-%20Siege%20on%20Shang...2%20WM.jpg]
لیست ( Our MemBers ( Updating

<<‌ تمامی بحث ها در مورد بازی  Battlefield 4 تنها در این تایپیک مطرح میشود >>
تریلر های بازی
Game Trailers
تریلر شماره 1
تریلر شماره 2
تریلر شماره 3 بخش چند نفره
این تریلر ها برای آشنایی با بازی بوده و تریلر های بیشتری از بازی وجود دارد ...
Powered by EA

[تصویر:  battlefield-4.jpg]

ببین نوشتی تمام بحث ها در این تایپیک انجام شود ...اشتباهه ...تمام بحث ها باید ت Theter بازی انجام بشه که تایپیکش رو در زمان انتشار باید زد ...این فقط یه تایپیک پاتوق است [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
منو داداش بنویس
معلومه رو این تاپیک کار کردیا
ممنون
منتظرشم از تریلرش خوشم اومد.
(06-18-2013, 03:22 PM)'Amir Fenix' نوشته است: [ -> ]ببین نوشتی تمام بحث ها در این تایپیک انجام شود ...اشتباهه ...تمام بحث ها باید ت Theter بازی انجام بشه که تایپیکش رو در زمان انتشار باید زد ...این فقط یه تایپیک پاتوق است [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من این رو زدم تا وقتی منتشر بشه بچه ها اینجا بحث کنن ...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فرهان خداییش جاسوس دوجانبه ای ها،هم gta v هم watch dogs هم call of duty ghosts هم battlefield 4 ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
مگه چه خبره که همه رو یه جا عاشق شدی،من که میگم فقط battlefield 4 , gta v همین[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
اسم منو حالا ننوشتی هم فرقی نمیکنه چون عشق من فقط با یک اسم نوشتن تمام نمیشه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
(06-18-2013, 04:35 PM)'Farhan' نوشته است: [ -> ]
(06-18-2013, 03:22 PM)'Amir Fenix' نوشته است: [ -> ]ببین نوشتی تمام بحث ها در این تایپیک انجام شود ...اشتباهه ...تمام بحث ها باید ت Theter بازی انجام بشه که تایپیکش رو در زمان انتشار باید زد ...این فقط یه تایپیک پاتوق است [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من این رو زدم تا وقتی منتشر بشه بچه ها اینجا بحث کنن ...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

خوب اشتباه کردی دیگه ...جای بحث در تایپیک رسمی است ، اینجا فقط برای گفتگو کردن دوستانه هست.
[تصویر:  maxresdefault.jpg?feature=og]

اولین بحثی که میخوام شروع کنم این هستش  که بنظر شما پیروز واقعی نبرد از نظر داستان کدام یک از این  بازی ها میباشد .

Ghosts
Game Story

داستان بازی در سال ۲۰۲۳ رخ خواهد داد و آمریکا و کشور ها در جنگ جهانی دست و پنجه نرم می کنند. ایالات متحده به عنوان ابر قدرت بسیار ضعیف شده و دیگر آن قدرت سابق و ابر قدرت جهان نیست .در این بین کشور آمریکای جنوبی با منابع غنی خود توانسته ابر قدرت شود . کشور ونزوئلا منطقه اصلی رخ دادن بازی است ...
Battlefield 4
G
ame Story

بازی در سال ۲۰۲۰ به وقوع خواهد پیوست. شما کنترل Recker که یکی از اعضای نیروهای ویژه ی ایالات متحده را با نام Tombstone در اختیار دارید که بیشترین تاثیر و عملکرد را در گروه دارد. هم تیمی های شما به ترتیب SSgt. Dunn و یک فرمانده ایرلندی است. داستان بازی در کشور های مانند چین و باکوی آذربایجان رخ میدهد و به احتمال قوی 4 کارکتر اصلی در بخش تک نفره وجود دارند ...

<< در صورت کسب اطلاعات جدید آپدیت میشود >>

در ضمن به دلیل به وجود نیامدن چت روم تنها تا صفحه ۳ به این بحث ادامه داده خواهد شد و  وقتی به صفحه سه وارد شدید بحث تایپیک تغییر خواهد کرد و به سمت مقایسه دیگر عناصر می رود ...

من دیگه از COD بدم میاد بیخیالش شدم.از این به بعد فقط به مولتی BFمی چسبم.چون واقعا عالیه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(06-18-2013, 05:41 PM)'Farhan' نوشته است: [ -> ][تصویر:  maxresdefault.jpg?feature=og]

اولین بحثی که میخوام شروع کنم این هستش  که بنظر شما پیروز واقعی نبرد از نظر داستان کدام یک از این  بازی ها میباشد .

Ghosts
Game Story

داستان بازی در سال ۲۰۲۳ رخ خواهد داد و آمریکا و کشور ها در جنگ جهانی دست و پنجه نرم می کنند. ایالات متحده به عنوان ابر قدرت بسیار ضعیف شده و دیگر آن قدرت سابق و ابر قدرت جهان نیست .در این بین کشور آمریکای جنوبی با منابع غنی خود توانسته ابر قدرت شود . کشور ونزوئلا منطقه اصلی رخ دادن بازی است ...
Battlefield 4
G
ame Story

بازی در سال ۲۰۲۰ به وقوع خواهد پیوست. شما کنترل Recker که یکی از اعضای نیروهای ویژه ی ایالات متحده را با نام Tombstone در اختیار دارید که بیشترین تاثیر و عملکرد را در گروه دارد. هم تیمی های شما به ترتیب SSgt. Dunn و یک فرمانده ایرلندی است. داستان بازی در کشور های مانند چین و باکوی آذربایجان رخ میدهد و به احتمال قوی 4 کارکتر اصلی در بخش تک نفره وجود دارند ...

<< در صورت کسب اطلاعات جدید آپدیت میشود >>

در ضمن به دلیل به وجود نیامدن چت روم تنها تا صفحه ۳ به این بحث ادامه داده خواهد شد و  وقتی به صفحه سه وارد شدید بحث تایپیک تغییر خواهد کرد و به سمت مقایسه دیگر عناصر می رود ...
 ببین تو بخش سینگیل صد در صدCODبرنده ست.ولی تو مولتی صد در صد بتل.CODتخریب پذیری نداره.مپ گنده نداره,هلی کوپتر سواری نداره و...خیلی فقیره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

صد در صد COD برنده بخش سینگل هست [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2