Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: سایت vg247 ادعا می کند که Lost Planet 3 یک شاهکار است!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  LP31.jpg]
اخیرا تریلر جدیدی از عنوان Lost Planet 3 منتشر شده است که سایت  vg247 اینگونه به تحسین آن پرداخته:
این بازی برای Xbox One مننتشر نخواهد شد و این مایه ی تاسف بسیار ماست،Lost Planet 3 یک عنوان اکشن فوق العاده زیبا با رباط های پیل پیکر حیرت انگیز و نبرد های هیجان انگیز می باشد.
می توانید تریلر منتشر شده از این عنوان زیبا را در آدرس زیر مشاهده کنید(به دلیل شیلتر بودن ویدئو امکان قرار دادن مستقیم آن بر روی فروم نبود):
http://www.vg247.com/2013/06/20/lost-pla...ch-action/

Lost Planet 3  در تاریخ 5 شهریورماه در آمریکا و سپس در تاریخ 8 شهریورماه امسال در اروپا و برای پلتفرم های PS3,XBOX 360,PC منتشر خواهد شد.

درورد .... این بازیش انلاین هست یا قسمت داستانی هم داره؟
هر چقدر هم بگن قشنگه من که از این بازی خوشم نمیاد،تا حدود خیلی زیادی از Dead Space 3 تقلید کرده[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
اگه کسی نتونست  دان  کند بیاد

http://www.3djuegos.com/videos/0f0f0f26286/
(06-20-2013, 02:47 PM)'مهدی ادیتوره' نوشته است: [ -> ]درورد .... این بازیش انلاین هست یا قسمت داستانی هم داره؟
همیشه آنلاین که نباید باشه،با توجه به تریلر هم باید قسمت داستانی قوی ای داشته باشه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
معلومه که شاهکاره این بازی...[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]این بازی از نظر من بی نظیره.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
بازیش  فوق العاده  هست  پلی  تو  تریلر که تکسچر  هاش  خیلی  هاش  ضعیف  کار  شده.  از  دست   کپکام[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نسخه های قبلی شو بازی کردم . خوب بودن درکل .[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
درضمن یادمه تو نسخه های قبلیش آنلاین و شبکه ای هم میشد بازی کرد .!!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ممنون بابت خبر
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(06-20-2013, 05:30 PM)'javad.speed 5' نوشته است: [ -> ]نسخه های قبلی شو بازی کردم . خوب بودن درکل .[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
درضمن یادمه تو نسخه های قبلیش آنلاین و شبکه ای هم میشد بازی کرد .!!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ممنون بابت خبر
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دوست عزیز من که نگفتم آنلاین نداره گفتم همیشه آنلاین نیست و قسمت داستانی قوی ای هم داره لطفا برداشت های عجیب نکنید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]