Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: منتظر Far cry نسل بعدی باشید!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  mpu_fc344_id1371797836_8551.jpg]
آیا شاهکار Far cry 3 را امتحان کرده اید؟
شکی نخواهد بود که Far cry 3 یکی از بهترین عناوین سال قبل بوده است،عنوان فوق العاده محبوبی که طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کرد و نسخه جدید آن هم با نام Far cry 3 Blood dargon نیز توانست به خوبی بدرخشد.
شرکت یوبی سافت به خوبی میداند که چه بلایی را سر این فرانچز بیاورد و قصد ادامه و ساخت سری های دیگری را دارد.
یوبی سافت اشاره کرده است که به خوبی می داند که با انتشار Far cry 3 دست به چه عملی زده است و با قاطعیت فراوان در حال ساخت سری دیگری برای این فرانچز می باشد و خود را متعهد به ساخت Far cry 4 برای کنسول های نسل بعدی می داند.
Far cry 2 عنوان جذاب و قابل توجهی بود اما نتوانست به خوبی انتظارات گیمر ها را از یک Far cry برآورده سازد.
هر چند که Far cry 3 همه پارامتر ها را تغییر داد و نهایت قدرت خود را به رخ گیمرها کشید و تحسین جهانیان را برانگیخت و توانست لقب (عنوان عظیم) را از آن خود کند.
Senior Vice معاون ارشد و بازار یاب یوبی سافت در یک مصاحبه با سایت IGN در این رابطه می گوید:
<<Far cry 2 یک عنوان نسبتا خوب تلقی می شد اما هنوز برای شرکت یوبی سافت کمی زود بود تا بتواند یک عنوان جهان آزاد به تمام معنا را بسازد،یک سری چالش ها در این رابطه وجود داشت.علی رغم اینکه Far cry 2 توانست تحسین منتقدان را بدنبال داشته باشد اما نتوانست به حدی که انتظار می رفت با گیمر های اقصی نقاط جهان ارتباط برقرا کند.
Far cry 3 توانایی های لازم را برای خلق یک شاهکار را داشت و شما در آینده ای نچندان دور Far cry های دیگری را بهمراه Far cry blood dragon خواهید دید(زمان زیادی از انتشار Far cry blood dragon می گذرد و به احتمال زیاد این مصاحبه مربوط به قبل از انتشار Far cry blood dragon می باشد).ما واقعا در رابطه با آنچه که دراین باره رخ می دهد هیجان زده هستیم و این بیش تر از انتظارات ما هست.>>
و اما در ماه اخیر Key جمله ای را بیان کرد که ممکن است با شنیدن آن از خوشحالی مو برتنتان راست شود!:
<<هنگامی که یوبی سافت از Far cry دیگری رونمایی کند طرفداران ما فوق العاده هیجان زده خواهند شد!>>
احتمال آن میرود که Far cry 4 در ربع اول سال 2014 میلادی عرضه شود.

منبع:
http://www.game-debate.com/news/?news=66...20Next-Gen

با تشکر از مطلب خوبت[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ولی درست احتمال رونمایی از نسخه جهارم این بازی هست ولی امکان نداره ربع اول سال 2014 بیاد[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
چون اگه اون موقع قرار بود بیاد (مگه بهار 2014 کیه؟ کمتر از 6 ماهه دیگه است)حتما" تو E3 امسال معرفیش می کردن
مگه اینکه تو GamesCom معرفیش کنن که اونم بعید بدونم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
سازنده ها بلآخره باید یه استراحتی بکنن؟؟!!![img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
(06-22-2013, 01:12 AM)'BIGBOOS' نوشته است: [ -> ]با تشکر از مطلب خوبت[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ولی درست احتمال رونمایی از نسخه جهارم این بازی هست ولی امکان نداره ربع اول سال 2014 بیاد[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
چون اگه اون موقع قرار بود بیاد (مگه بهار 2014 کیه؟ کمتر از 6 ماهه دیگه است)حتما" تو E3 امسال معرفیش می کردن
مگه اینکه تو GamesCom معرفیش کنن که اونم بعید بدونم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
اصولا منبع خبرو برای همین میذارن که بیننده نگه که:غلط کردی حرفاتو قبول ندارم!
عزیز من به منبع مراجعه کن که اولا اون گفته نه من پس یخه اونو باید بگیری نه منه بدبختو
دوما ربع اول 2014 دقیقه از چهارشنبه 11 دی شروع میشه که اصلا وقت کمی برای یوبی سافت با اون همه ادعایی که داره که هر سال یک سری assassins میده بیرون نیست که هیچ زیادم هست.
در ضمن ممنون از توجهت به خبر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(06-22-2013, 01:23 AM)'HSH' نوشته است: [ -> ]
(06-22-2013, 01:12 AM)'BIGBOOS' نوشته است: [ -> ]با تشکر از مطلب خوبت[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اصولا منبع خبرو برای همین میذارن که بیننده نگه که:غلط کردی حرفاتو قبول ندارم!
عزیز من به منبع مراجعه کن که اولا اون گفته نه من پس یخه اونو باید بگیری نه منه بدبختو
دوما ربع اول 2014 دقیقه از چهارشنبه 11 دی شروع میشه که اصلا وقت کمی برای یوبی سافت با اون همه ادعایی که داره که هر سال یک سری assassins میده بیرون نیست که هیچ زیادم هست.
در ضمن ممنون از توجهت به خبر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
خواستی یه پوتک ور دار بیا مارو بزن!!!
اصلا" ببخشید نظر دادیم حالا خوبه اسمش روشه =>نظر ،بحث و گفتگو ،مشارکت،صحبت،انتقال تفکر
من اونقد تند نرفتم که تو داری میری
من از جمله ی "تو داری چرت می گی"یا "تو داری دروغ  میگی " استفاده نکردم
من فقط گفتم که احتمالش خیلی کمه بهار بیاد
در ضمن عزیزم من منبعتو دیدم منبعت همچین معتبرم نیست(خبر های درست از معتبرترین منابع)
تاریخ انتشارش هم که خود همون سایت الکی پیش بینی کرده جو بده به ملت گیمر
هیچ سایت معتبری تاریخ عرضه اش رو پیش بینی نکرده که این سایت یه تاریخ هردم بیلی برا خودش گذاشته
اگه حرف های  UBI هم  اعتبار داشت،دو دوتا چهار تاش مشخص بود (هیچی UBIمشخص نیست با اون تاخیر در انتشار بازیاش)سایتای معتبر دیگه هم خبر پیش بینی انتشارش رو هم  می ذاشتن و پیش بینی دقیق می کردن مثل GAMESPOT
چون اونا زودتر از هر سایت دیگه ای می فهمن
چون دیدن UBI فقط خواسته بگه که آره فارکرای دیگه هم در کار هست وهمه اینو فهمیدن و سایتای معتبر هم این خبرو گفتن وگرنه که اگه غیر این باشه GAMESPOT با اون همه نفوذش اگه بفهمه در حال ساخته پدر UBI رو در میاره اینقدر سمجه و کلا"خبر پوشش میده و همچنین خبر پیش بینی انتشارش رو هم  میده
الان GAMESPOT می دونه که اینقدر بازی ریخته تو سر UBI که داره خفه میشه فهمیده که حداقل تا 6 ماه اول سال 2014 خبری از FARCRY جدیدی نیست به همین خاطر هم خبری از پیش بینی نیست
الان هم UBIدارن روی بازی های که به زودی منتشر میکنه مانور میده GAMESPOT هم رو همین قضیه مانور میده نه چیزه دیگه ای

من چندان از نخسته ی سوم این بازی خوشم نیومد وچندان هم واسم جالب نبود.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]البته اگر سوم شخص بود عاشقش میشدم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]