Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: دانلود داستان کامل بتمن آرخام سیتی : Batman Arkham City
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
 سلام چند وقت پیش ذو تا پست گذاشتم که توش داستان کامل من آرخام سیتی : Batman Arkham City رو گذاشتم ,
اینم آدرساشون : پست اول ، پست دوّم
امروز لینک دانلود فایل PDF ـش رو براتون میزارم که چون تو قبلیا عکس نداشت اینو پر از عکس کردم ، این لینک دانلود :برید حالشو ببرید ،
راستی اگه نظر بدید خوشحال میشم . [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
ممنون.خیلی عالی بود مخصوصا لحظه مردن جوکر [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یه چیزی اختراع شده به اسم تشکر ولی شما اصلاً لازم نیست تن به چنین ذلتی بدیا !!! [img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
(06-30-2013, 10:37 PM)'hoseinpower' نوشته است: [ -> ]یه چیزی اختراع شده به اسم تشکر ولی شما اصلاً لازم نیست تن به چنین ذلتی بدیا !!! [img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

سلام.دوست عزیز لحظه مردم جوکر رو نوشتم بنظر من بهترین صحنه بازی بود!؟شما میتونی اینو با یک تشکر بگی بگو ما هم یاد بگیریم ...[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ای بابا حسین پاور بازم گیر دادیا ، خوب داشته نقطه قوت داستانو میگفت .[img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
فرحان جان دستت درد نکنه این دوست ما با من لجه ... [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دوست خوبم امکان داره دوباره لینک دانلود PDF  رو بذارید؟!!!!!

لینک خر اب شده
(11-01-2017, 10:32 AM)alirez4 نوشته است: [ -> ]دوست خوبم امکان داره دوباره لینک دانلود PDF  رو بذارید؟!!!!!

لینک خر اب شده

راس میگه لینک خرابه