Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نظر کوجیما درباره ی فیلم Pacific Rim
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
فیلم Pacific Rim در باره ی جنگ ربات هاست که این فیلم از امروز به مدت یک هفته بر روی سینماهای شمال قاره ی آمریکا قرار گرفته اند.کوجیما که این فیلم را دیده است نظر خود را درباره این فیلم این چنین بیان می کند:
این فیلم شگفت انگیز و فوق العاده است و من هرگز فکر نمی کردم که این قدر در زندگی ام خوش شانس باشم که  به توانم این فیلم را ببینم.عجله عاطفی ای که من برای دیدن این فیلم داشتم دقیقا شبیه فیلم Space Odyssey (ساخته شده در سال 2001 بوده) بود که من در آن فیلم می توانستم فضای بیرون از زمین را احساس کنم.زمانی که من دایناسور ها لمس کردم و افکت های فوق العاده ی فیلم  Jurassic Park را دیدم نشان داد که من دوران کودکی ام را دوست داشتم.کارگردان این فیلم (Guillermo del Toro) به طور بسیار زیبا و جذاب آن ها را به نمایش در می آورده که انگار این ربات ها واقعی اند.این فیلم بسار قابل احترام است اما مهمتر از همه به ما اجازه می دهد که رویا هایان را در فیلم ها ببینیم.این فیلم زیبایی است که ما برای دیدن آن باید صبر کنیم.شما کی هستید مگه میشه شما یک ژاپنی باشید و این فیلم را ندیده باشید؟
[تصویر:  hideo_kojima.jpg]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
منبع:
http://www.vg247.com/2013/07/06/hideo-ko...cific-rim/
 kojima really  really really really really really likes pacific rim!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
آخه مگه میشه کسی فیلمی که الن مک لین [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]توش باشه رو دوس نداشته باشه![img]images/smi/s0 (53).gif[/img]