Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: امتیازات بازی plants vs zombies 2
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام
اولین نمره بازی بسیار زیبای گیاهان در مقابل زامبیها جدید توسط مجله ی Edge magazine که به سخت گیری مشهور هستند انتشار شد. باز هم با یک عنوان فوق العاده طرفیم
این بازی در 18 JULY منتشر میشود و در صورت انتشار نمرات جدید پست بروز خواهد شد                                                                            

Edge magazine : 9/10
            [تصویر:  pvz2logo.jpg][تصویر:  Plants-vs-Zombies-2-3.jpg][تصویر:  do.php?imgf=Plants-vs-Zombies-2-8.jpg]
تصویر قرار بدید
آخجون یکی از بهترین بازیای دنیا نسخه ی قبلیشو4بار تموم کردم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

میگم براا دانلود هستش؟
ایول منکه با نسخه ی قبلیش خاطرات زیادی دارم این نسخه هم باید خوب باشه ولی شنیدم سازنده های قبلی خیلی ها توی این نسخه نبودند.
من هم منتظر ابن بازیم هم منتظر pvz :garden warfare تریلرش خیلی باحال بود
تکلیف نسخه pc مشخص شد یا نه؟ تو آخرین اخبار بود که برای iOS و اگه اشتباه نکنم برای اندروید میاد،
این بازی در ابتدا 3 محیط و دنیای مختلف داره و به مرور دنیاهای مختلف به بازی اضافه میشه که برای بازیکن یکنواخت نشه یه چیز تو مایه های angry birds که خیلی خوبه دیگه مثل نسخه اول نیست که چند سال صبر کنیم واسه نسخه بعد فقط کاش برا pc همین اول بیاد
سرگرم كننده ترين بازى جهان[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
(07-07-2013, 11:04 PM)'j4h4n' نوشته است: [ -> ]تکلیف نسخه pc مشخص شد یا نه؟ تو آخرین اخبار بود که برای iOS و اگه اشتباه نکنم برای اندروید میاد،
این بازی در ابتدا 3 محیط و دنیای مختلف داره و به مرور دنیاهای مختلف به بازی اضافه میشه که برای بازیکن یکنواخت نشه یه چیز تو مایه های angry birds که خیلی خوبه دیگه مثل نسخه اول نیست که چند سال صبر کنیم واسه نسخه بعد فقط کاش برا pc همین اول بیاد
کجا نوشته برااPCنمیاد؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(07-07-2013, 11:15 PM)'AMIR-GAMER' نوشته است: [ -> ]
(07-07-2013, 11:04 PM)'j4h4n' نوشته است: [ -> ]تکلیف نسخه pc مشخص شد یا نه؟ تو آخرین اخبار بود که برای iOS و اگه اشتباه نکنم برای اندروید میاد،
کجا نوشته برااPCنمیاد؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

من از خودم که نمیگم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] تو یکی از اخبار همین گیمفا بود همه هم کلی نظر داده بودن که پس Pc چیو اینا

اینم لینکش
https://gamefa.com/87040/plants-vs-zombi...%8C%D8%AF/
هم برای ps3 و xbox360و pc و ios میاد کی گفته نمیاد[img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
راستی تریلر گیمپلی رو دیدید سه بعدیه[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2